پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۶-۲۹

دفاع مقدس باعث اقتدار نظام شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از زاهدان، صبح امروز نشست خبری تشریح برنامه های چهل و دومین سالگرد هفته دفاع مقدس با حضور سردار فقیری  ، سردار کوهکن واصحاب رسانه در محل موزه دفاع مقدس واقع در خیابان خرمشهر برگزار شد.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس مقدس در ابتدا بیان نمود: دفاع مقدس باعث اقتدار ما شد، ما با ۸۴ کشور جنگیدیم و اسیر و غنیمت گرفتیم با دستانی خالی، حماسه ای بزرگ خلق کردیم.

غلام نبی کوهکن با اشاره به اینکه مدافعین حرم، وطن و سلامت رویش دفاع مقدس بودند، خاطر نشان کرد : سرمایه های علمی و جنبش زیادی از پیشرفت های فوق العاده ای که در کشور اتفاق افتاده  به دفاع مقدس برمی گردد.

وی در ادامه بیان کرد : نشست خبری  پیشکسوتان را خواهیم داشت و در ۸ شب متوالی برنامه های زنده بعد از اخبار ساعت ۲۰ با فرمانده هان عالی رتبه اجرا خواهد شد و برنامه های صدا و سیما میزبان پیشکسوتان  و رزمندگان خواهد بود.

کوهکن  مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سیستان و بلوچستان گفت : برگزاری رژه در ۳۱ شهریور و دیدار با خانواده های شهدا و غبارروبی مزار شهدا در ابتدا و پایان هفته  در سطح استان خواهیم داشت.

سردار کوهکن  در ادامه افزود : ورزش و جوانان استان بیش از ۱۵۰ برنامه را در دستور کار قرار داده و همچنین برگزاری نمایشگاه دائمی در محل موزه دفاع مقدس خواهیم داشت.

وی افزود : یکی از برنامه های مهم تبیین دستاوردهای دفاع مقدس با حضور اساتید برگزار خواهد شد و بازدید از دیدار از مراکز فرهنگی و نقش استان در دفاع مقدس را در دستور کار قرار داده ایم.

کوهکن در پایان گفت : حدود ۴۰۰ برنامه در سامانه دفاع مقدس ثبت شده است.

در ادامه  این نشست سردار سرتیپ فقیری  بیان کرد : دفاع مقدس یکی از مقاطع مهم تاریخ ساز جمهوری اسلامی است.

فقیری اضافه کرد : نیاز امروز جامعه به عنوان سرمایه اجتماعی جهت ایجاد و انگیزه  و انسجام ملی اتفاقاتی است که پر دفاع مقدس  رخ داده است.

این مسئول خاطر نشان کرد : در جنگ ایران و عراق، کشور عراق چه جنایت هایی را علیه اسرا انجام داده است.

فقیری گفت : جنگ هرجایی که بر پا شود خسارت هایی را به جا میگذارد و اما فوایدی هم برای جامعه داشته است.

این مسئول با اشاره به اینکه رحلت پیامبر اکرم ص را پیش رو داریم، خاطر نشان کرد : برنامه هایی متناسب با ایام پیش بینی کرده ایم و تمام شهدا، ازادگان و جانبازان را در سطح استان را تیم بندی شده اند که در این هفته دیدار خواهیم داشت .

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.