پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۷-۰۲

موفقیت یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه هوشمندسازی معادن ایران

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش‌بنیان گفت: حوزه مرتبط با حضور این شرکت در نمایشگاه فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن، هوشمندسازی صنعتی و اینترنت اشیاء در حوزه معدن است.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، احسان فدائیان، عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش‌بنیان در گفت‌و‌گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد:‌ شرکت “فناوران سامانه‌های راهبردی شریف” در سال ۱۳۹۳ تأییدیه دانش‌بنیانی خود را دریافت کرده است در چند حوزه اصلی فعالیت دارد و حوزه‌ای که مرتبط با حضور این شرکت در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران است دپارتمان هوشمندسازی و اینترنت اشیاء صنعتی است. در این حوزه خدمات و محصولات قابل استفاده و قابل پیاده‌سازی در حوزه معدن و هوشمندسازی صنعتی را برای نخستین بار به شرکت‌هایی که در حوزه معدن فعال هستند ارائه کردیم.

وی تصریح کرد: این اتفاق در کل زنجیره اکتشاف، حفاری و فرآوری مواد معدنی است. نتیجه استفاده از هوشمندسازی در حوزه معدن این است که به شدت هزینه‌های جاری کار و هزینه‌های تأمین و نگهداری را کاهش می‌دهد و سطح ایمنی کارگران و ماشین‌آلاتی که استفاده می‌شود را بالاتر می‌برد و در مجموعه هر شرکتی که سرمایه‌گذاری در این حوزه انجام بدهد باعث بازگشت چند برابری سرمایه خواهد بود.

عضو هیئت مدیره یک شرکت دانش‌بنیان گفت: در دنیا چند شرکت پیشرو وجود دارند که در این حوزه خدماتی را ارائه دادند که در کشورهای آمریکایی و اروپایی و آسیای شرقی مستقر هستند و در ایران شرکت‌هایی که بتوانند خدمات کامل صفر تا صد را ارائه بدهند بسیار انگشت‌شمار است.

فدائیان خاطرنشان کرد: این شرکت دانش‌بنیان با توجه به سابقه‌ای که در حوزه‌هایی نظیر آب و برق  و وزارت نیرو دارند توانایی و قابلیت فنی و اجرایی هوشمندسازی را در حوزه معدن دارد.

وی گفت: هسته اولیه شرکت و هیئت موسس و بخش عمده هیئت مدیره این شرکت دانش‌بنیان از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف است اما در پرسنل این شرکت، از دانشگاه‌های سراسری معتبر کشور نیز حضور دارند.

این شرکت دانش‌بنیان یکی از ده‌ها شرکت حاضر در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان است که در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در معدن و صنایع معدنی ایران با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شده است. این نمایشگاه از ۲۹ شهریورماه آغاز و تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۱ در محل مصلی امام خمینی(ره) ادامه پیدا کرد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *