پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۹-۰۸

هدف دشمن در جنگ ترکیبی “تخریب خانواده” است

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت: تخریب نهاد خانواده هدف نهایی دشمنان ایران اسلامی در جنگ ترکیبی تحمیلی امروز است.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، محسن اکبری با اشاره به جنگ ترکیبی نوین که امروزه به ملت ایران تحمیل شده، اظهار داشت: دشمنان ایران به خوبی می‌دانند که با جنگ نظامی و سخت راه به جایی نمی‌برند و توان ضربه زدن به ایران اسلامی را ندارند، به همین منظور جنگ ترکیبی نوینی را راه‌انداخته‌اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان افزود: عرصه جنگ امروز نرم و مجازی و شبیخون فرهنگی است و آنها روی تغییر ذهنیت‌ها و افکار عموم جامعه تمرکز کرده‌اند و از آنجا که زیربنای هر حرکت اجتماعی و فرهنگی و سیاسی خانواده است، این حرکت را نیز از خانواده‌ها شروع کرده‌اند، چرا که اگر خانواده در یک کشور تضعیف شود طبیعتاً جامعه نیز متزلزل خواهد شد.

وی گفت: مشغول کردن خانواده‌های ایرانی به موارد حاشیه‌ای، تزریق و تبلیغ فرهنگ غربی میان جوانان، سست کردن پایه‌های دینی و اعتقادی اسلامی، ناامید کردن به آینده روشن و گره زدن تحقق امیال و آرزوها به دولت‌های غربی جزو نقشه‌های دشمنان برای این ملت با محوریت تخریب و تضعیف خانواده‌هاست.

اکبری تاکید کرد: امروز بنگاه‌های شایعه‌‌پراکن و رسانه‌های متعدد غربی و استکبار جهانی با تمام توان و قدرت وارد کارزار واقعی شده‌اند که در این شرایط احیای امر به معروف و نهی از منکر جزو واجبات همه مردم محسوب می‌شود و هر کس در حد توان و بضاعت خود باید دیگران را نسبت به تهدیدات پیرامونی خانواده و جوانان آگاه کند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: افزایش سواد رسانه‌ای، علمی و بصیرتی، گسترش فرهنگ غنی امر به معروف و نهی از منکر، ترویج مطالبه‌گری صحیح توام با ارائه راهکار، برگزاری همایش و سلسله جلسات هدف محور روشنگری و دانش‌افزایی با کمک همه دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، انقلابی و پای کار آمدن رسانه ملی و سایر خبرگزاری‌ها و مردم بهترین راهکاری است که برای مقابله با این جنگ ترکیبی می‌توان پیشنهاد داد.

وی خاطرنشان کرد: ابتدا مردم باید نسبت به تهدیدات موجود به شناخت کافی و دقیق برسند و سره را از ناسره تشخیص دهند و سپس آموزش‌های لازم برای گذر از آنها را بیاموزند و در مرحله نهایی نسبت به آموزش دیگر اقشار جامعه گام بردارند که خوشبختانه تمام این اهداف در ستاد امر به معروف و نهی از منکر و در قالب آموزش‌های چندگانه تخصصی و جلسات و همایش‌های متعدد در حال اجراست و باید حمایت شود.

اکبری ادامه داد: مسئولان ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور پس از تحقیقات علمی و تخصصی متعدد و رصد و پایش شرایط موجود کشور و خطرات احتمالی آتی به این نتیجه رسیده‌اند که ایجاد وزارتخانه خانواده و جوانی جمعیت می‌تواند راهگشای مشکلات امروز و خنثی کننده توطئه‌های آتی دشمنان باشد که به حق نیز کاملاً صحیح و برخواسته از نیاز مردم است اما تحقق این مهم نیازمند عزم ملی دولت و ملت در کنار یکدیگر است و یک دست صدا ندارد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان افزود: قطعاً هر طرح در ابتدا نقاط ضعف و قوت‌هایی دارد که با برگزاری جلسات تخصصی و بهره گرفتن از نخبگان علمی و فرهنگی و دولت‌مردان و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نقاط ضعف به حداقل رسیده و به مرحله‌ای خواهیم رسید که طرحی ملی با تاثیرگذاری فراملی و بین‌المللی تدوین و نهایی شود.

وی خطاب به مسئولان و به خصوص مدیران ارشد استانی و ملی دولت، گفت: انتظار ما از دولت مردمی این است که با شرکت در کارگروه‌های تخصصی و شنیدن ایده و طرح‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و ارائه نظرات و پیشنهادات و انتقادات خود، مسیر را هموارتر کرده و اقدامی اساسی برای حفظ کیان و حریم خانواده‌های ایرانی بردارند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن