پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۹-۱۲

۲۰۰۰ واحد مسکن ملی در زاهدان تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

دو هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در صورت عمل به تعهدات دستگاههای خدمات‌رسان آب، برق و گاز تا پایان امسال در زاهدان آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، حسینعلی شهریاری و اسماعیل حسین‌زهی نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی استان ظهر امروز از پروژه‌های در دست ساخت راه و مسکن شمال استان بازدید کردند.

حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این بازدید گفت: با اقدامات مطلوب صورت گرفته تمام پروژه‌های عمرانی سیستان وبلوچستان با تمام توان فعال است طوری که به‌زودی نتایج ارزشمند آنها در حوزه زیرساخت راه و مسکن عاید شهروندان خواهد شد.

نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدیدها با بیان اینکه سیستان و بلوچستان برای توسعه و رفاه مردم نیازمند ایجاد و آماده‌سازی زیرساخت‌های حمل و نقل بوده و مهمترین آن احداث بزرگراه است، گفت: در حال حاضر تمام محورهای استان به کارگاه بزرگ راهسازی تبدیل شده و به‌زودی نخستین ارتباط بزرگراهی دو شهر استان بین زاهدان و نصرت‌آباد برقرار خواهد شد.

اسماعیل حسین زهی از پیشتازی سیستان و بلوچستان پیشتاز در طرح نهضت ملی مسکن در کشور خبر داد و افزود: دو هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال جاری در زاهدان آماده بهره‌برداری می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان نیز گفت: در حال حاضر ۱۴۰ کیلومتر طرح راه‌سازی در محورهای زاهدان- میرجاوه، زاهدان- نصرت آباد، زاهدان- زابل زاهدان- بیرجند، زاهدان- خاش (قطعه یک به طول ۲۰ کیلومتر) زابل- زهک و همچنین احداث راه اصلی در مسیرهای اسکل آباد- بزمان، خاش- روتک به همراه پل شیله در دست ساخت است که بر اساس برنامه, این اداره‌کل متعهد شده ۷۰ کیلومتر باند دوم تا پایان سال‌جاری آماده بهره‌برداری کند.

عطاء‌اله اکبری با اشاره به اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان گفت: اجرای موفق این طرح در استان ضمن ایجاد امید زمینه‌ساز ایجاد اشتغال بیش از ۱۰ هزار نفر در محدوده تحت پوشش این اداره‌کل و رونق تولید شده است.

وی ادامه داد: دو هزار واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در صورت عمل به تعهدات دستگاه‌های خدمات‌رسان آب، برق و گاز تا پایان سال جاری در زاهدان آماده بهره‌برداری می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی سیستان وبلوچستان تصریح کرد: در حال حاضر پیشرفت فیزیکی سایت نخست طرح نهضت ملی مسکن در زاهدان بیش از ۵۵ درصد است و عملیات اجرایی هشت هزار واحد دیگر در سایت دوم این طرح نیز در مرکز استان آغاز شده است.

وی تاکید کرد: با عزم مدیران استانی در حال طرح نهضت ملی مسکن با هدف کمک به خانه‌دار شدن شهروندان در بهترین شرایط قرار دارد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن