پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۱۱-۱۲

تولید ۴۵۹۰ دقیقه برنامه تلویزیونی و رادیویی ویژه دهه فجر

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

مدیر کل صدا و سیمای سیستان و بلوچستان از تولید چهار هزار و ۵۹۰ دقیقه برنامه تلویزیونی و رادیویی به مناسبت در دهه فجر امسال خبرداد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از خبرگزاری مهر، علیرضا کیخا ظهر سه شنبه در نشست خبری با أصحاب رسانه با بیان اینکه ۴۴ سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می‌گذرد، بیان کرد: انقلاب اسلامی یک نعمت نه‌تنها برای مردم ایران بلکه برای همه مستضعفین عالم بود و در این سال‌ها اتفاقات خوب افتاده و زحمات بسیاری کشیده شده، اما یک اشکال بزرگ وجود دارد و اینکه این نعمت بزرگ درست روایت نشده است.

وی ادامه داد: اگر تلاش، همت و عزم راسخ را یک بال پیشرفت انقلاب اسلامی در نظر بگیریم، بال دیگر روایت این تلاش‌ها و حرکت است که در این سال‌ها بسیار کم‌رنگ بوده و محقق نشده است.

کیخا بیان کرد: در یک ماه اخیر رسانه ملی در کنار مردم استان ایستادگی کرد و در انعکاس مشکلات مردم از جمله مسئله تأمین سوخت، کمک به رفع کمبود آب، حق‌آبه که با پیگیری‌های مستمر منجر به حضور معاون اول رئیس‌جمهور در استان شد و این خط باید ادامه پیدا کند تا مشکل مردم حل شود.

وی تاکید کرد: اگر یک مطالبه آغاز می‌شود، باید تا نقطه پایانی و حل آن مشکلات پیگیری کرد و مطالبه‌گری برای حل مسئله و مشکلات مردم است و باید در این مسیر حرکت کنیم.

وی اذعان کرد: افزایش سهم اقشار مردم سیستان و بلوچستان در مطالبه‌گری از طریق بخش‌های صداوسیما و تخصیص بخشی از سهمیه استانی در شبکه‌های سراسری به صداوسیمای استان در راستای ارتقا و بهبود تعامل بین مردم و رسانه شکل خواهد گرفت.

مدیرکل صداوسیمای استان با اشاره به برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در صداوسیمای استان اظهار کرد: چهارهزار و ۵۹۰ دقیقه در بخش‌های مختلف تلویزیونی و رادیویی در استان، تولید برنامه انجام خواهد شد.

وی سه هزار و ۱۵۰ دقیقه برنامه رادیویی، هزار و ۳۲۰ دقیقه برنامه تلویزیونی، ۱۲۰ دقیقه محتوای مجازی و ۸۰ عنوان برنامه گزارش و خبر را از برنامه‌های در دست اجرا عنوان کرد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *