پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۲-۰۱-۰۸

استاندار سیستان و بلوچستان: افرادی با کلمه ناامنی مانع سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان می‌شوند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر لزوم تلاش مضاعف مسئولان برای تحقق شعار سال, گفت: افرادی با کلمه ناامنی مانع سرمایه‌گذاری در سیستان و بلوچستان می‌شوند.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، محمد کرمی در حاشیه نشست ویدئو کنفرانسی مدیران و کارگزاران دولت مردمی با رئیس جمهور ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سال نو و تقارن آن با بهار قرآن اظهار داشت: سال گذشته با وجود تمامی مشکلاتی که دشمنان ایجاد کردند با راهبری حکیمانه مقام معظم رهبری سربلند از آن عبور کردیم.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سال گذشته اتفاقات خوبی در استان سیستان و بلوچستان رخ داد اما باید امسال چند برابر سال گذشته تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی اراده الهی است، افزود: خوشبختانه در سال گذشته شاهد پیشرفت‌های خوبی در استان سیستان و بلوچستان بودیم.

کرمی خاطرنشان کرد: ما به عنوان سرباز باید در میدان بوده و فرمان رهبر معظم انقلاب را اجرا کنیم چرا که ایشان با پیش‌بینی حرکت دشمن این فرامین را صادر می‌کنند.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: وقتی فرمایشات رهبر معظم انقلاب در حوزه‌های مختلف به خصوص حوزه اقتصادی و فناوری را بررسی می‌کنیم، می‌بینیم که ایشان چقدر دقیق و کارشناسانه راهنمایی می‌کنند.

وی بیان کرد: شعارها نباید فقط در سربرگ نامه‌ها بماند بلکه باید به آنها عمل کنیم تا شاهد پیشرفت روزافزون این منطقه باشیم. گزارشات باید در کف میدان دیده شود و ارزیابی مسئولان بر اساس این گزارشات میدانی انجام می‌شود.

استاندار سیستان و بلوچستان با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی برای پیشبرد کارها خاطرنشان‌کرد: همه دستگاه‌ها باید برنامه داشته باشند و بر اساس برنامه عمل کنند، همچنین برنامه‌ریزی‌ها نیز باید اجرایی و عملیاتی شوند. البته برنامه‌ها هم ارزیابی می‌شوند تا قابلیت اجرایی و عملیاتی شدن آنها مشخص شود.

وی تصریح کرد: کنترل تورم و رشد تولید فرمانی‌ است که باید با برنامه‌ریزی و تلاشی مضاعف در استان اجرایی شود.

کرمی با تاکید بر اینکه خوشبختانه امنیت خوبی در استان برقرار است، افزود: البته افرادی می‌خواهند با کلمه ناامنی از سرمایه‌گذاری در این استان جلوگیری کنند که قطعاً موفق نخواهند شد.

کرمی خاطرنشان کرد: از فکر جوانان، دانشگاهیان و نخبگان باید در حوزه تجارت و اقتصاد استفاده شود. باید اشتغال پایدار در استان سیستان و بلوچستان ایجاد شود و صرفاً به ارائه آمار بسنده نشود. خوشبختانه این استان ظرفیت های خوبی دارد و ما علاوه بر مرزهای آبی از مرزهای خاکی نیز بهره‌مندیم.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت استان در حوزه کشاورزی تصریح کرد: جهاد کشاورزی باید از توان مردم در این بخش استفاده کند.

کرمی با اشاره به نهادینه سازی فرهنگ کار و تلاش در استان ادامه داد: رسانه ها و در صدر آنها صدا و سیما باید در بحث فرهنگ سازی نقش آفرینی کنند.

وی افزود: همه ما فرصت کوتاهی برای خدمت گزاری داریم بنابراین باید این فرصت را قدر بدانیم و تمام توان خود را برای آسایش مردم به کار بگیریم.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن