پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۲-۰۱-۰۹

حمل حدود یک میلیون تن کالا از طریق راه آهن جنوب شرق

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

سرپرست اداره‌کل راه آهن جنوب شرق گفت: ۹۰۰ هزار و ۳۱۶ تن کالا پارسال از طریق راه آهن جنوب شرق حمل شده که نسبت به ۸۵۲ هزار و ۱۱۴ تن مدت مشابه سال ۱۴۰۰ رشد ۶ درصدی داشته است.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، مجید ارجونی شامگاه سه‌شنبه در جلسه بررسی وضعیت جا به جایی کالا در سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در این بازه زمانی ۷۵۰ هزار و ۵۲۹ تن کالا در این اداره کل تخلیه شده که نسبت به ۷۰۴ هزار و ۸۳۰ تن مدت مشابه سال ۱۴۰۰ رشد ۶ درصدی را نشان می دهد.

وی افزود: میزان بارگیری کالا در این مدت ۱۴۹ هزار و ۷۸۷ تن بوده که نسبت به ۱۴۷ هزار و ۲۸۴ تن مدت مشابه ۱۴۰۰ رشد ۲ درصدی داشته است.

سرپرست اداره راه آهن جنوب شرق ادامه داد: پارسال ۲۷ هزار و ۶۸۴ تن کالا از طریق ناوگان راه آهن جنوب شرق ترانزیت شده که نسبت به ۲۳ هزار و ۷۳۶ تن مدت مشابه سال ۱۴۰۰ رشد ۱۷ درصدی را نشان می دهد.

وی افزود: در این مدت، ۳۹ هزار و ۵۴۴ تن کالا به کویته پاکستان صادرات ریلی داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۸۶۱ درصدی داشته است.

ارجونی خاطرنشان کرد: در بازه زمانی سال ۱۴۰۱ در مجموع ۸۰ هزار و ۸۶۷ تن حمل کالاهای بین المللی داشتیم که نسبت به ۴۳ هزار و ۹۳۴ تن مدت مشابه سال ۱۴۰۰ رشد ۸۴ درصدی را نشان می‌دهد.

وی بیان کرد: گوگرد عمده کالای ترانزیتی این خط ریلی و سیمان،گوگرد، قیر، اسید، رنگ و زغال سنگ عمده کالاهای صادراتی به مقصد پاکستان محسوب می‌شود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن