پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۲-۰۱-۱۳

راه‌اندازی پویش کشوری «این سه کلمه» در سیستان و بلوچستان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

پویشی در راستای کلمه «الله» که اسم اعظم و منور خداوند باری تعالی‌ است، تحت عنوان «این سه کلمه» (جمهوری اسلامی ایران) راه‌اندازی و آغاز به کار کرد که در آن مردم با شرکت و امضای بیانیه‌ای، با نظام شکوهمند انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌کنند.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، رویداد مهم و تاریخی تحقق جمهوری اسلامی تنها با نقش مستقیم مردم تحقق یافت. در روز جمهوری اسلامی همه مردم از اقشار مختلف اعم از شهری و روستائی، زن و مرد، پیر و جوان، تحصیل کرده و بی‌سواد، همه و همه در کنار هم حضور پیدا کردند و در در نهایت توانستند جمهوری اسلامی را تثبیت و رژیم پهلوی که تا دندان مسلح و متکی به قدرت‌های استکباری را از پای در آورند که این امر بر آمده از اندیشه های امام خمینی(ره) مرد حکیم و ژرف‌‌اندیش انقلاب بود.

با گذشت قریب به ۴۳ سال از عمر با عزت و عظمت جمهوری اسلامی ایران، دشمنان نظام و معاندین با بروزرسانی تمامی ابزارهای خود و در یک جنگ ترکیبی تمام عیار: رسانه‌ای، سیاسی، سایبری، روانی، اطلاعاتی و غیره برای تحت تاثیر قرار دادن مردم ایران و در راستای ایجاد چندپارگی، خاموشی تدریجی وحدت ملی و اسلامی کمر به فروپاشی نظام جمهوری اسلامی بسته‌اند.

حال در دفاع تمام قد از نظام استوار و به تعبیر امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب: «نظام جمهوری اسلامی در مقابل قدرت‌ها تسلیم نشد و ایستاد و اکنون به درخت تناوری تبدیل شده که حتی تصور “کَندن” آن نیز امکانپذیر نیست».

پویشی در راستای کلمه «الله» که اسم اعظم و منور خداوند باری تعالی‌ست، تحت عنوان «این سه کلمه» (جمهوری اسلامی ایران) راه‌اندازی و آغاز به کار کرد که در آن مردم عزیز کشورمان، با شرکت و امضای بیانیه‌ای، با نظام شکوهمند انقلاب اسلامی تجدید میثاق و هم‌پیمان می‌شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در این پویش همگانی به یکی از راه‌های ارتباطی زیر بپیوندید؛

ایتا eitaa.com/in3kalame

اینستاگرام instagram.com/in3kalame

تگلرام t.me/in3kalame

توییتر twitter.com/in3kalame

روبیکا rubika.ir/in3kalame

واتساپ chat.whatsapp.com/LGgR5cBDmzYI1Ci1OkHJzq

«این سه کلمه» – جمهوری اسلامی ایران، عبارتی از بیانات امام خمینی (ره) است که در بخشی از متن آن آمده است: «جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد»، به عنوان پیشوند نام ایران بعد از انقلاب استخراج شده که منظور سه کلمه جمهوری، اسلامی و ایران است. که می‌توان آن را پایبندی به تجدید عهد با امام خمینی ره نیز تعبیر کرد.

خاطرنشان می‌کند، برای امضا و پیوستن به کمپین این سه کلمه؛ جمهوری اسلامی ایران، می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید: https://in3kalame.ir/

786

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن