پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۲-۰۱-۱۶

بانک صادرات ایران، رتبه نخست اعطای تسهیلات به دانش‌بنیان‌ها را کسب کرد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

بانک صادرات ایران رتبه نخست اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان را در سال ١۴٠١ کسب کرد و از سوی رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی مورد تقدیر قرار گرفت.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، این بانک در اجرای منویات مقام معظم رهبری در سالی که مزین به نام «سال تولید، دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین» بود، با پرداخت بیش از ١۴ هزار میلیارد ریال تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان، رتبه نخست را از آن خود کرد.
علی وحدت، رئیس هیئت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی نیز با ارسال نامه‌ای خطاب به مدیرعامل بانک صادرات ایران، از عملکرد و تلاش مدیران و کارکنان این بانک در کسب رتبه نخست اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان قدردانی کرد.
در بخشی از این نامه آمده است: «…بی‌تردید حمایت‌های بانک صادرات ایران الهام‌بخش و سرمشقی برای سایر فعالان نظام تأمین مالی نوآوری در کشور است. عملکرد درخشان آن بانک محترم در سال مزین به نام «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» مصداقی روشن از این موضوع است.
لذا بدین‌ وسیله اعلام می‌شود که بانک صادرات ایران در سال ١۴٠١ در چارچوب تفاهم‌نامه فی‌مابین و اهرمی‌سازی منابع صندوق نوآوری و شکوفایی، حائز رتبه اول در ارائه تسهیلات و رتبه دوم در ارائه ضمانت‌نامه به شرکت‌های دانش‌بنیان شده است. از همت والا و تلاش ارزنده مدیران و کارشناسان آن بانک محترم، خصوصاً همکاران مستقر در دفتر حمایت از نوآوری بانک که با اولویت‌بخشی به تأمین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان پیشقدم بوده‌اند، قدردانی می‌شود.»
حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور، همواره در صدر اولویت‌های بانک صادرات ایران بوده و در سال جاری نیز یکی از راهبردهای اصلی بانک صادرات ایران هدایت منابع به سمت این شرکت‌ها و نقش‌آفرینی در رشد و توسعه دانش و ایده‌های نوآورانه است.
بانک صادرات ایران در سال ١۴٠١ با پرداخت ١١٩ فقره تسهیلات به ارزش ١۴هزار و ٢٣٢ میلیارد ریال به شرکت‌های دانش‌بنیان، سهم برجسته‌ای در حمایت از این شرکت‌ها و تبدیل دانش به فناوری و ایجاد ارزش افزوده و همچنین بسترسازی حضور این شرکت‌ها در عرصه تولید داخلی و صادرات خدمات فنی و مهندسی داشته است.
بانک صادرات ایران از ابتدای سال ٩٨ تاکنون با معرفی صندوق نوآوری و شکوفایی، ٢۵٢ فقره تسهیلات به ارزش نزدیک به ٢٧ هزار میلیارد ریال و ۴۵٨ فقره ضمانت‌نامه به ارزش بیش از ١٠ هزار میلیارد ریال به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت کرده است.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن