پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۲-۰۱-۱۹

تاکتیک های ناتوی فرهنگی 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

*حمله به فرهنگ رفتار، تغذیه و سلامت

از چند سال قبل بحث تضعیف مسلمانان به وسیله ی غرب جدی گرفته شد، یکی از مراحل این کار، تغییر در آداب و رسوم و شیوه های زندگی اسلامی بود. سردمداران تفکر تقابل یهود با اسلام در این فکر فرو رفتند که نوع شیوه های زندگی که در بین مسلمانان رواج دارد، موجبات سلامتی و قوت فکری و جسمی آنان است.پس باید کاری کرد که این شیوه ها هر چند آرام آرام، تغییر پیدا کرده و با این تغییر زمینه های سلامتی روحی و جسمی مسلمانان تضعیف شود.

در این راستا به اسم تکنولوژی و زندگی راحت تر و ساده تر ورود انواع وسایل و تجهیزات ماشینی را در زندگی ما رواج داده است و به عنوان پیشرفت امور زندگی، ضربه به ریشه و فرهنگ و شیوه ی تغذیه و فعالیت های فکری و بدنی ما زدند.

حمله به اعتقادات فرهنگی

*جدایی دین از سیاست

در بررسی اهداف ناتوی فرهنگی، یکی از تاکتیک های بسیار مهم جهان استکباری، جدایی دین از سیاست بوده است. آنانی که به این قضیه دامن می زنند می خواهند با سرگرم کردن مسلمانان به مسایل عبادی صرف، آنان را از مسایل سیاسی دور نگه دارند تا بتوانند هجمه سیاسی و فرهنگی خود را به خوبی انجام دهند. حضرت امام (ره( فرمودند: این که دیانت از سیاست جداست و علمای اسلام نباید در امور اجتماعی و سیاسی، دخالت کنند. استعمارگران گفته و شایع کرده اند. این را بی دین ها می‌گویند.

*حجاب

در این میان به اسم آزادی و برابری مساوات بین زن و مرد کم کم پوشش و حجاب اسلامی را از زنان ما برداشته تا زمینه انحرافات دیگر در آنان فراهم شود و این از دسیسه های بسیار خطرناک دشمن است. حجابی که ما از بانو زهرا (س)  الگو گرفته ایم و به آن حجاب افتخار میکردیم اکنون به یک تکه لباس نامناسب، تحت عنوان شال و مانتوی کوتاه و شلوارک و… بدل شده که انسان هم از توصیف آن شرم دارد. و مقام معظم رهبری چه زیا فرمودند: باید زن را زن و مرد را مرد نگاه داریم.

که اگز این گفته رعایت شود بسیاری از مشکلات جامعه ی امروز ما وجود نخواهد داشت.

سواستفاده از آزادی بیان

به اسم آزادی بیان و آزادی مطبوعات، فضای فرهنگی کشور را در مسیری هدایت کرده اند که آن چه را نباید بگویند، می گویند. گاهی به عنوان اتتقاد گاهی به عنوان پیشنهاد، گاهی به عنوان راه کار علمی و….

تحت عنوان آزادی مطبوعات، هر مطلب بی محتوا و هر عکس نامناسبی روی مجلات چاپ می شود و اگر مغایر ارزش های ما باشد و جلوی آن گرفته شود، در بوق و کرنا خواهند کرد که ایران و اسلام آزادی بیان ندارد در حالی که در هیچ دینی آزادی بیان مثل اسلام نبوده است.

این تمدن نیست که هر کس هر چه خواست انجام دهد. آزادی باید در حد قانون باشد . آزادی که موجب فساد باشد اسلام جلویش را گرفته است.

م.رنجبر

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن