پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۰۵

۱۸ ازدواج ۹ سال به پایین در سیستان و بلوچستان ثبت شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان از ثبت ۱۸ مورد ازدواج کودکان تا ۹ سال در از ابتدای سال تاکنون در این استان خبر داد.

رضا راحت دهمرده اظهار داشت: براساس آمار جمع‌آوری شده از ادارات ثبت احوال سطح استان از ابتدای سال تاکنون ۶۵.۹۵۱ واقعه ولادت در سیستان و بلوچستان ثبت شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه از این تعداد ۳۳.۷۷۰ واقعه پسر و مابقی دختر بوده‌اند، خاطرنشان کرد: در این مدت نسبت جنسی ولادت در استان ۱۰۵ بوده یعنی به ازای تولد هر ۱۰۵ نوزاد پسر ۱۰۰ دختر متولد شده‌اند. در مجموع ۷۲۲ واقعه ولادت دوقلو و ۱۹ سه قلو در استان به ثبت رسیده است.

وی در مورد ثبت موارد فوتی در استان نیز گفت: در این ۹ ماه ۱۳۵۶۷ مورد فوتی در استان داشته ایم که از این تعداد ۷۵۲۸ واقعه شهری و مابقی مربوط به روستاها بوده است.

راحت دهمرده با اشاره به اینکه از ابتدای سال ۲۲ هزار و ۸۹۸ واقعه ازدواج در استان به ثبت رسیده، تصریح کرد: در این مدت همچنین دو هزار و ۹۵ واقعه طلاق در استان به ثبت رسیده است.

وی گفت: از ابتدای سال در گروه سنی مادران تا ۹ سال ۱۸ مورد ازدواج و زنان ۱۰ تا ۱۴ سال دو هزار و ۴۰۵ مورد ازدواج به ثبت رسیده است.

مدیرکل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: از ابتدای امسال تاکنون بیشترین آمار ازدواج ثبت شده در مردان گروه سنی ۲۰ تا ۲۴ سال و در زنان در گروه سنی ۱۵ تا ۱۹ سال می باشد.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *