پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۰۶

همزمان با دومین سالگرد شهید سلیمانی/ برگزاری رویداد ملی اخراج در سیستان و بلوچستان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ، محمد حسین سلطان نژاد مسئول بسیج دانشجویی مدرسه عالی شهید مطهری از برگزاری رویداد ملی اخراج، با محوریت  دومین سالگرد شهید بصیر حاج قاسم سلیمانی خبر داد و گفت:  در حقیقت خیزشی مردمی در مسیر گرفتن انتقام سید الشهدای محور مقامت، و تحقق آرمان این شهید والامقام می باشد.
وی افزود:  این رویداد قدمی بسیار کوچک برای ادای دین به شهید حاج قاسم سلیمانی است.
وی هدف از برگزاری این رویداد  را ایفای نقش موثر و خودجوش مردمی (به خصوص قشر دانشجو) در مسیر اخراج آمریکا از منطقه عنوان کرد و افزود: این هدف در وهله ی اول نیازمند گفتمان سازی حول مفاسد حضورآمریکا در منطقه و لزوم اخراج آمریکا جهت برقراری ثبات در منطقه و در مرحله ی بعد مطالبه گری و جریان سازی حول این محور می باشد.
مسئول بسیج دانشجویی مدرسه عالی شهید مطهری گفت: این رویداد با رویکرد پژوهشی-تحلیلی طرح ریزی شده؛ بدین معنا که شرکت کنندگان به وسیله ی پژوهش و تحقیق و با استفاده از قدرت تحلیل و استدلال خود به تکمیل مراحل رویداد خواهند پرداخت.
وی با اشاره با اینکه رویداد در یک محور اصلی و یک بخش ویژه برگزار می شود بیان کرد: محور اصلی رویداد با تکمیل و ارسال کارویژه ی رویداد صورت می پذیرد و بخش ویژه ی آثار رسانه ای رویداد با ارسال آثار گرافیکی تولید شده بر اساس بیانیه نهایی کاربرگ رویداد، با داوری و جوایز مجزا برگزار خواهد شد.
سلطان نژاد افزود: همچنین سلسله نشست هایی تبیینی جهت پاسخ به سوالات افراد به صورت مجازی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه اختتامیه این همایش به صورت حضوری در زاهدان برگزار می شود گفت: پس از پایان فرایند داوری رویداد، از افراد برگزیده قدردانی و پروژه های برتر جهت بهره برداری به وزارت امور خارجه و سایر نهاد های ذی ربط ارسال خواهد شد.
 گفتنی است شرکت در این رویداد برای عموم آزاد می باشد، علاقمندان به ثبت نام  در رویداد اخراج تا ۱۳ دی ماه، فرصت خواهند داشت ، مهلت ارسال آثار رسانه تا ۵ بهمن ماه و تاریخ برگزاری همایش اختتامیه ۱۲ بهمن ماه می باشد.
۷۸۶
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن