پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۲-۰۳-۰۱

شناسایی اصالت فاقد‌ین شناسنامه سیستان و بلوچستان با کمک ریش‌سفیدان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

موضوع فاقدین با جدیت و حساسیت در حال پیگیری است و جلسات مختلفی در سطح کشوری و استانی برگزار شده اما باید از ظرفیت بزرگان و ریش سفیدان برای اصالت این افراد و شناسایی و ایرانی بودن آنها استفاده شود.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، آیین تکریم و معارفه مدیر کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان ظهر امروز با حضور معاون توسعه و مدیریت سازمان ثبت احوال کشور و معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ثبت احوال اظهار داشت: در استان سیستان و بلوچستان حساسیت‌های خاصی وجود دارد و دستگاه‌های اجرایی الخصوص ثبت احوال در جبهه‌های مختلفی از سیاسی و امنیتی در حال خدمت‌رسانی هستند و در این راه شهید دادند و این امر نشان از حساسیت ثبت احوال استان دارد.

رضا شریفی گفت: حوزه سیاسی و اجتماعی استانداری از نزدیک با همکاران ثبت احوال استان در حوزه‌های مختلف در خصوص فاقدین در شوراهای تامین و مباحث جمعیتی در ارتباط هستیم و دغدغه‌ها و تلاش‌های مدیران و کارکنان ثبت احوال را از نزدیک لمس می‌کنیم.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان بیان کرد: اسناد ثبت احوال سند رسمی و هویت ملی ماست و باید با حساسیت و جدیت در حفظ و نگهداری آن کوشا باشیم تا افراد غیر به این اسناد دسترسی پیدا کنند. ‌

وی با اشاره به موضوع فاقدین شناسنامه در استان سیستان و بلوچستان گفت: موضوع فاقدین با جدیت و حساسیت در حال پیگیری است و جلسات مختلفی در سطح کشوری و استانی برگزار شده اما باید ریشه موضوع فاقدین به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد و از ظرفیت بزرگان و ریش‌سفیدان برای اصالت این افراد و شناسایی و ایرانی بودن آنها استفاده شود.

شریفی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان با تقدیر از عملکرد دهمرده مدیرکل سابق ثبت احوال استان، گفت: ثبت احوال یکی از دستگاه‌های فعال در استان است و کارکنان ثبت احوال در صف خدمات‌رسانی و پاسخگویی به مراجعین هستند و خدمات خوبی به مراجعین ارائه کردند و امید است با مدیریت جدید نیز با همت و تلاش و کار‌ جهادی بتواند خدمات بهتری به مراجعان ارائه کند.

نصراله معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان ثبت احوال کشور نیز در این جلسه گفت: عملکرد ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان نشان از همکاری و پویایی نیروهای انسانی است و عملکرد دوران مدیریت جناب دهمرده رضایت بخش بوده و امید است با تغییرات صورت گرفته با تلاش بیشتر در جهت اهداف سازمان و ارائه خدمات بهتر به مراجعین قدم بردارند .

نصراله بیان کرد: هدف از انتخاب نیروهای جوان ، پویایی و تلاش بیشتر است تا با اقدامات جهادگونه و بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان و مردمداری خدمات مناسبی به مراجعین صورت دهند.

معاون توسعه و مدیریت سازمان ثبت احوال کشور گفت: ما به دنبال شیرینی کام مردم هستیم و باید به نحوی عمل کنیم تا رضایت حداکثری ارباب رجوع را کسب کنیم و در راستای اهداف سازمان به سمت هوشمندسازی قدم برداریم.

نصراله گفت: ایجاد ساز و کار ارزیابی عملکرد کارکنان و تحول در تمامی زمینه‌ها از انتظارات سازمان ثبت احوال کشور از مدیرکل جدید است تا نیروی انسانی پویا و آموزش دیده و کارآمد پرورش دهیم.

وی افزود: نگاه مدیریتی مناسب در استان و واگذاری صحیح ماموریت ها باید مورد توجه قرار گیرد و اهداف و ماموریت‌ها به روش مناسب منتقل شود.

رحمتی سرپرست اداره‌کل ثبت احوال استان نیز گفت : این توفیق بزرگ است که خدمت در استان سیستان و بلوچستان نصیب من شده و جز با کار جهادی و همکاری مسئولین و همکاران نخواهیم توانست به اهداف سازمانی دست یابیم. امید است در سایه وحدت و همگرایی و کار جهادی در استان ، بتوانیم گام‌های موثری در استان برداریم.

در پایان این جلسه از زحمات رضا راحت دهمرده تقدیر شد و وی به بازنشستگی نائل آمد و علی رحمتی به عنوان سرپرست اداره‌کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان معرفی شد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن