پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۲-۰۳-۰۲

واگذاری زمین برای احداث ۱۵۰ هزار مترمربع گلخانه در سیستان و بلوچستان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان از واگذاری زمین برای احداث ۱۵۰ هزار مترمربع گلخانه در سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، در نشست کمیسیون تبصره یک ماده یک واگذاری اراضی که بعد از ظهر امروز با حضور رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، نماینده استانداری، مدیر امور اراضی و اعضای این کمیسیون در محل سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار شد، ۳۰ پرونده گلخانه به مساحت ۱۵۰ هزار مترمربع بررسی و مورد تایید قرار گرفت.

الهام شهرکی اظهار داشت: با توجه به اینکه حفاظت از اراضی کشاورزی در جهت امنیت غذایی از اهداف مهم بخش کشاورزی است، باید با بررسی دقیق تر طرح‌ها و درخواست‌ها در کمیسیون از تخریب اراضی مستعد کشاورزی جلوگیری شود.

مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان افزود: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۷۸ مجوز کمیسیون تبصره یک ماده یک به مساحت حدود ۸۷۶ هزار مترمربع در شهرستان‌های سیب و سوران، زابل، دشتیاری، خاش، هامون، نیمروز، هیرمند، لاشار، چابهار، دلگان، تفتان، زرآباد، ایرانشهر و میرجاوه صادر شده که از این تعداد ۴۴ مجوز به مساحت حدود ۳۰۰ هزار مترمربع در سطح شهرستان‌ها با تأکید بر حفظ کاربری اراضی و تقویت زنجیره‌های تولید و امنیت غذایی، به گلخانه اختصاص داده شده است.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن