پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۰۸

بادبادک‌هایی که پیام شادی دانش آموزان فنوج را به آسمان بردند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
در جشنواره بادبادک ها صدای شادی بیش از ۱۰۰ دانش آموز فنوجی به آسمان رسید.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ، مشاور امور بانوان اداره آموزش‌وپرورش شهرستان فنوج گفت: این جشنواره با حضور بیش از ۱۰۰ دانش آموز در محل مدرسه دخترانه زینب‌کبری(س) فنوج و با هدف ایجاد شور و نشاط و افزایش شادابی در بین دانش‌آموزان برگزار شد.
سپیده نورا با اشاره به استقبال با شکوه دانش آموزان از این جشنواره افزود: جشنواره پرواز بادبادک‌ها فرصت مناسبی را پیش روی دانش‌آموزان قرار می دهد تا در کنار یکدیگر ورزش و تفریحات گروهی را تمرین کنند که چنین چیزی عامل گسترش روحیه همکاری، کار گروهی و همچنین ایجاد نشاط در بین دانش آموزان خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: احیای بازی های بومی و محلی، برگزاری ایستگاه های تفریحی و مسابقات ورزشی ویژه دانش آموزان دختر از دیگر اهداف برگزاری چنین جشنواره هایی است.
این مقام مسئول بیان داشت: در پایان این مراسم، به شرکت کنندگانی که بادبادک آنها ساخت خودشان و مدت زمان بیشتری در پرواز باقی ماند، جوایزی اهدا شد.
همچنین خانم دهقان پور مربی پرورشی آموزشگاه زینب کبری(س) فنوج در خصوص اجرای این جشنواره گفت:این آموزشگاه با توجه به لزوم هر چه شادتر نمودن محیط آموزشی اقدام به برگزاری این جشنواره نمود که مورد استقبال دانش آموزان قرار گرفت.
۷۸۶
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *