پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۱۲

حاج قاسم سلیمانی قهرمان جهانی و حامی واقعی مظلومان دنیا بود

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار ضمن تشریح برنامه‌های این اداره کل در هفته بصیرت و مقاومت، گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی موج دیگری از بیداری اسلامی و تقویت استکبارستیزی را به همراه دارد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، نصیراحمد ملازهی در نشست خبری خود با خبرنگاران منطقه آزاد چابهار، اظهار داشت: خلاقیت‌ها و نوآوری‌های خوبی در تکریم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در سراسر مناطق آزاد کشور با عنوان پویش «حاج قاسم فردا» تدارک دیده شده است که امسال منطقه آزاد چابهار نیز به این پویش پیوسته و اجرای برنامه‌های این پویش بر عهده ما است.

وی با اشاره به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار به تازگی و پس از ادغام شهر و منطقه آزاد چابهار تأسیس شده است، ابراز داشت: خوشبختانه تفکر و بیداری اسلامی دیر زمانی بوده که از مرزها عبور کرده است و نمونه‌هایی از این بیداری اسلامی را می‌توان در بسیج مردمی عراق و سوریه، حزب‌الله لبنان، فاطمیون، زینبیون، حیدریون و دیگر گروه‌های مردمی مشاهده کرد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه دشمن برای کاهش موج بیداری اسلامی و ایجاد اسلام‌هراسی به جنگ و تأسیس داعش روی آورد، تصریح کرد: شهادت سردار شهید سلیمانی یک حادثه عادی نبود؛ حادثه‌ای که در ۱۳ دی ماه سال ۹۸، دور از وطن با دستور مستقیم ترامپ اتفاق افتاد موج دیگری از بیداری اسلامی و تقویت استکبارستیزی را به‌همراه داشت.

وی با اشاره به تقویت انسجام ملی در کشور پس از شهادت سردار شهید سلیمانی خاطرنشان کرد: امسال مناطق آزاد کشور به طور خودجوش پویش «حاج قاسم فردا» را برای تکریم هفته مقاومت پایه گذاشته‌اند و منطقه آزاد چابهار نیز به این پویش پیوسته است که برنامه‌های خیلی خوبی برای این هفته اجرایی خواهیم کرد و از تمامی ارگان‌ها و نهادهای مستقر در منطقه آزاد چابهار نیز خواستاریم که به این پویش بپیوندند.

ملازهی ادامه داد: در این هفته منطقه آزاد چابهار اجرای نمایش ژنرال در اقصی نقاط شهر با موضوعیت زندگی نامه سردار سلیمانی، نمایش فیلم منصور، نمایشگاه کتاب سردار دلها، شب شعر حاج قاسم و چندین برنامه دیگر را در دستور کار دارد که ان‌شاءالله همگی به اجرا در خواهند آمد و تعدادی از آنها نیز همین امروز اجرا شده‌اند.

وی در خاتمه عنوان داشت: شهادت حاج قاسم سلیمانی موج دیگری از بیداری اسلامی و تقویت استکبار ستیزی را به همراه دارد و وظیفه ما بوده است که یاد این شهید بزرگوار را تا همیشه زنده نگه داریم و مهمتر از همه اینکه باید ادامه دهنده راه او باشیم که قهرمان جهانی و بزرگترین حامی مظلومان دنیا بود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن