پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۱۸

بیش‌از ۷۲۸هزار دُز واکسن کرونا در زاهدان تزریق شده است

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

رییس مرکز بهداشت زاهدان گفت: ۷۲۸هزارو ۲۲ دُز واکسن کرونا از ابتدای اجرای واکسیناسیون تاکنون در این شهرستان تزریق شده است.

دکتر جلیل نجاتی روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: انجام واکسیناسیون در ۶ مرکز تجمیعی، تمامی پایگاه‌های سلامت شهری و روستایی و نیز توسط تیم‌های سیار مرکز بهداشت زاهدان در مناطق تحت پوشش ادامه دارد.
وی خاطرنشان کرد: از مجموع تعداد واکسیناسیون انجام شده تاکنون ۳۸۶هزار نفر دُز اول و ۳۴۱هزار و ۷۹۲نفر دز، دوم و سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.
رییس مرکز بهداشت زاهدان با بیان اینکه از این تعداد ۱۱۲هزارو ۷۰ دُز واکسن به افراد زیر۱۸ تزریق شده تصریح کرد: زمان فعالیت مراکز یک شیفته (استقلال، خدیجه کبری(س) و شهید لطیفی) از هشت صبح تا ۱۳ و دوشیفته (ولایت، ۲۲بهمن و شهید بخته‌ای) صبح‌ها از هشت تا ۱۳ بعدازظهرها از ۱۴ تا ۱۹ است.
وی با بیان اینکه در روزهای تعطیل رسمی، فقط مرکز تجمیعی «ولایت» از هشت صبح تا ۱۳ فعال است گفت: با توجه به اهمیت واکسیناسیون کامل برای تمامی گروه‌های سنی هدف از همشهریان عزیزی که تاکنون به هر دلیل جهت دریافت واکسن اقدام نکرده‌اند می‌خواهیم در اسرع وقت خود را در مقابل ابتلاء به بیماری و سویه‌های متعدد ویروس کووید، با دریافت واکسن ایمن کند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *