پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۲۲

آغاز رزمایش “الی بیت‌المقدس ۱۲” ‌در منطقه شرق کشور/ عملیات دفاع از کوی و برزن ‌گردان‌های بیت‌المقدس

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رزمایش “الی بیت‌المقدس ۱۲” با رمز “یا رسول‌الله(ص)” در ۱۷ شهرستان سیستان و بلوچستان آغاز شد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از تسنیم، سردار پرویز آبسالان اظهار داشت: رزمایش “الی بیت‌المقدس ۱۲” با نام “سردار شهید سیدمحمد حجازی” با شعار “بسیج، امنیت و اقتدار” و با رمز “یا رسول‌الله(ص)” از امروز در ۱۷ شهرستان سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

جانشین فرمانده سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه این رزمایش همزمان با رزمایش بزرگ “محمد رسول‌الله(ص)” نیروی زمینی سپاه در منطقه جنوب شرق برگزار شده و تا ۲۳ دی‌ماه ادامه دارد، گفت: این رزمایش همزمان با ایام سالگرد عملیات غرورآفرین “کربلای ۵” با تأسی از همه شهیدان خاصّه شهیدان میرحسینی و سلیمانی آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه شیوه رزمایش، اجرای عملیات دفاع از کوی و برزن با به‌کارگیری گردان‌های بیت‌المقدس و پایگاه‌های مقاومت بسیج است، ادامه داد: کنترل معابر و ایجاد تورهای ایست و بازرسی در نقاط تعیین شده، برقراری گشت‌های محله‌محور، خودرویی، پشتیبانی و اطلاعات از جمله برنامه‌های اجرایی در این رزمایش است.

سردار آبسالان با اشاره به اینکه ۴۳ گردان “بیت‌المقدس” و ۲۱ گردان “کوثر” استان در این رزمایش حضور دارند، گفت: عملیات پدافند دورادور، اجرای عملیات طرح خودحفاظتی ادارات و کارگری با به‌کارگیری پایگاه‌های مربوطه و کارگران و کارمندان، اجرای عملیات دفاع از مراکز حساس مهم و قابل حفاظت با به‌کارگیری گردان‌های بیت‌المقدس اقشار و اجرای عملیات امداد و نجات و مردم‌یاری از دیگر عملیات‌های قابل اجرا در این رزمایش است.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن