پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۲۲

صادرات دومین محموله ریلی میلگرد از یزد به کشورهای اروپایی

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، مدیر کل راه آهن یزد اعلام کرد: در راستای جذب بارهای ریل پسند، ارسال بارهای انبوه و ارز آوری مناسب، دومین محموله میلگرد صادراتی از مبداء فولاد آلیاژی یزد بارگیری و به کشورهای اروپایی ارسال شد.

«رحمت رحمت نژاد» از بارگیری دومین محموله صادراتی میلگرد به وزن ۵۴۰ تن خبر داد و گفت: در راستای حمایت از تولید داخلی و کمک به صنایع کشور در جهت صادرات و همچنین پیاده سازی برنامه‌های کلان اقتصادی در توسعه صادرات غیر نفتی، جذب بارهای ریل پسند از مهمترین فعالیت های این اداره کل است.

وی خاطرنشان کرد: در صورت فراهم بودن زیرساخت‌های لازم، مشتری‌مداری و ارسال به موقع، امکان حمل محموله مذکور به وزن ۳۰ هزار تن در سال میسر است که در حال حاضر دومین پارت آن به وزن ۵۴۰ تن بارگیری و ارسال شد.

مدیر کل راه آهن یزد تصریح کرد: طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته، بارگیری و حمل سه هزار تن میلگرد از مبداء فولاد آلیاژی، طی ماه آینده در دستور کار قرار خواهد گرفت.

رحمت نژاد با اشاره به حمل یک هزار تن میلگرد در پارت اول و موفقیت آمیز بودن حمل ریلی و ترکیبی محمولات صادراتی فولاد استان و کشور، افزود: به منظور کاهش هزینه ها و مقرون به صرفه بودن، محموله مذکور بوسیله ۱۰ واگن لبه کوتاه داخلی به مقصد کشورهای اروپایی بارگیری و ارسال می شود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن