پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۲۷

به خودتان اطمینان داشته باشید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

خودباوری و موفقیت برای داشتن یک زندگی سرشار از موفقیت باید به خودتان و توانایی ً هایتان کاملا باور داشته باشید. فردی را پیدا کنید که بی نهایت موفق باشد

از خودباوریشان بهرهی بسیاری برده اند. با وجود این، نمیخواهیم از سطح موفقیت این افراد صحبت کنیم؛ میخواهیم از تمایل و انگیزهی آنها برای تلاش دوباره پس از هر شکستی صحبت کنیم که در ساختن زندگی رؤیاییشان تجربه کرده‌اند. برای گذشتن از موانع ساخته و پرداخته‌ی ذهن خودتان که واقعیت ندارند، تصمیم بگیرد. خودتان را باور کنید و اجازه ندهید افکار منفی شما را از موفقیتها و فرصتهایی که لایق آنها هستید، دور کنند. در نوشته پیش رو، با برخی عادات مثبت برای بالا بردن خودباوری و رسیدن به موفقیت آشنا میشوید.

به خودتان اطمینان داشته باشید هیچوقت توجه معلمان، مربیان فوتبال و هر کسی که میتوانست در مسیر شغلی به من کمک کند، جلب نمیکردم، اما حالا آنقدر اعتمادبهنفس پیدا کرده‌ام که برای افرادی از سنین مختلف، سخنرانی‌های انگیزشی میکنم. همیشه تلاش میکنم حضار را در سخنرانیهایم ً مشارکت دهم درونگرا هستند، بلکه دوست دارم همه ی حضار، هم گوش دهند و هم صحبت کنند، چون باور دارم هر کسی داستان منحصربه فردی برای گفتن دارد. این سخنرانیها که با مشارکت حضار انجام می شوند، برای من اندکی متفاوت، اما فراموش نشدنی هستند.گذشته از اینها، هر انسانی استعدادی دارد و باید از وجود آن احساس غرور کند و اجازه دهد همگان استعدادش را بشناسند. در یکی از سخنرانی هایم از حضار پرسیدم: «از استعدادهایتان بگویید؟« ۳۰ ثانیه صبر کردم تا با همه ارتباط چشمی برقرار کنم. هیچکس جوابی نداد، فقط عده ی کمی را دیدم که پوزخند میزدند یا گوشه ی لبهایشان را به نشانه ی ندانستن پایین می آورند. انگار هیچکدام از آنها مطمئن نبودند یا باور نداشتند آیا کاری که خوب بلد هستند، استعداد به حساب میآید یا نه. به اعتقاد من، هر انسانی صاحب استعدادی است، فقط باید باور داشته باشد در کاری که انجام میدهد بهترین است و روش انجام کارش،متمایز از دیگران و منحصر به خود اوست.

منبع : مجله امید

تهیه وتنظیم : مهرانگیز امیرزهی

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن