پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۰-۲۸

آمادگی همکاری بین‌المللی برای ارتقای ساخت نهضت ملی مسکن وجود دارد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: امکان همکاری بین‌المللی با هر کشوری که زمینه فعالیت ساختمانی و ارتقای فناوری ساخت‌و ساز در نهضت ملی مسکن را داشته باشد، وجود دارد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، «محمود محمودزاده»  در پاسخ به این سوال که بلژیکی ها برای مشارکت در طرح جهش مسکن اعلام آمادگی کردند و در این زمینه تصمیم وزارت راه و شهرسازی چیست، افزود: تاکنون معاونت مسکن مذاکرات مستقیم با بلژیک نداشته است، اما با هدف ورود فناوری ساخت و کمک به ارتقای فنی حوزه ساختان این آمادگی وجود دارد.

وی گفت: در طرح نهضت ملی مسکن زمینه همکاری مشترک با هر کشوری که امکان فعالیت ساختمانی داشته باشد و منجر به افزایش کیفیت در صنعت ساختمان ایران شود، وجود دارد و همکاری بین‌المللی قابلیت بررسی خواهد داشت.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی بیان‌داشت: در عین حال ساخت نهضت ملی مسکن متوقف نشده ساخت و سازها و پروژه‌ها فعال است و اگر در این مسیر به جمع بندی با کشوری برای انتقال فناوری و ارتقای ساخت و ساز برسیم، وارد طرح خواهند شد.

به‌تازگی یک عضو اتاق مشترک ایران و بلژیک به ایرنا گفت: در صورتی که دولت ایران نظر به ورود فناوری‌های نوین و پیشرفته از شرکت‌های اروپایی داشته باشد، همه تلاش خود را در این خصوص به عمل خواهیم آورد تا در طرح جهش مسکن مشارکت کنیم.

«واهیک شاهینیان» با اشاره به اعلام آمادگی صنایع ساختمانی بلژیک برای حضور در بازار مسکن ایران، اظهار داشت: حضور صنایع ساختمانی بلژیک در بازار ایران به سال ۱۳۸۶ برمی‌گردد که با شرکت در سمینار «ساختمان‌سازی به روش‌های صنعتی ایران – بلژیک» با حضور سفیر وقت بلژیک در ایران انجام شد و هم‌زمان با آغاز کار طرح مسکن مهر در ایران بود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن