پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۱-۱۲

افتتاح ۳۶۶ کلاس درس در دهه مبارک فجر ۱۴۰۰

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ، مهندس میثم لک زایی سرپرست اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان ضمن تبریک ایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: همزمان با دهه فجر امسال در نقاط مختلف استان تعداد ۹۳ پروژه آموزشی در قالب ۳۶۶ کلاس درس به بهره برداری می رسد.
وی افزود: از این تعداد پروژه ۸۵ پروژه در مناطق روستایی و ۹ پروژه در مناطق شهری قرار گرفته و برای احداث اعتباری بالغ بر یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال از محل منابع دولتی، خیری و مشارکتی هزینه شده است.
لک زایی زیربنای این پروژه ها را ۲۹ هزار و ۳۸۷ مترمربع عنوان نمود و اظهار داشت: با این تعداد کلاس بیش از یازده هزار نفر دانش آموز  از نعمت فضا و تجهیزات استاندارد بهره مند خواهند شد.
سرپرست اداره کل نوسازی مدارس با اشاره به تلاش مجموعه کارکنان این اداره کل و همت بلند خیرین گرانقدر و نهادهای انقلابی گفت: در ۳ سال گذشته بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ کلاس درس تحویل دانش آموزان مستعد استان شده و همچنین این اداره با همراهی خیرین عزیز ۲ هزار کلاس در سطح استان در دست اجرا دارد که با توجه به اعتبارات تخصیص یافته تعداد عملیات اجرایی این پروژه ها درحال انجام است.
۷۸۶
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.