پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۱-۱۶

در را به روی انرژی منفی ببندید

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

در مورد زندگی گله و شکایت میکنند، رفتارهای انرژی منفی میتواند به راحتی روی هرکسی اثر بگذارد . افراد منفی اندیش افرادی هستند که دائما بدی از خود نشان میدهند و با حس منفی، ممکن است شما را از پای دربیاورند

انرژی ای که این افراد منتشر میکنند روی افکار و اعمال ما اثرگذار است پس برای کسب موفقیت بیشتر باید از منابع انرژی منفی دوری کرد در مقابل افراد مثبت اندیش هستند که همیشه رفتار چشمگیری دارند و راه مقابله با انرژی منفی را یاد گرفته اند. برای کسب موفقیت شما نیز الزم است کارهایی را که در این مقاله آوردهایم و افراد مثبت نگر برای از بین بردن انرژی منفی بلدند را بکار برید .

شادی را در وجودشان خلق میکنند افراد شاد، مبنای شادیهایشان را انگیزههای بیرونی قرار نمیدهند. آنها این موضوع را به‌خوبی درک میکنند که اگر یکباره انگیزههای بیرونی، از بین برود حال خوب آنها نیز خراب خواهد شد. پس به دنبال منابع درونی انرژی مثبت هستند و روی تمرکز ذهن خود کار میکنند.

مثبت نگری را تمرین میکنند اعمال شما تحت تأثیر افکار شما هستند، بنابراین اگر منفی نگر باشید، آینده روشنی پیش رویتان وجود نخواهد داشت. افراد مثبت نگر به بهانه هایی که به ذهنشان خطور میکنند، اعتقادی ندارند. آنها از طریق مثبت نگری و پیدا کردن وجه مثبتی از هر مشکل، از این مطمئن میشوند که از نظر ذهنی آماده کسب موفقیت هستند

دالیلی برای خودباوری دارند هرگز اجازه ندهید افکار منفی شما را اذیت کند. شاید افراد به دنبال این باشند که از هر طریقی به شما آسیب برسانند، اما تا زمانی که شما خودتان را باور دارید این خودباوری از هر چیزی برای شما مهمتر و اثرگذارتر خواهد بود حتی زمانی که شما کامال احساس ناتوانی و بیارزش بودن میکنید، دالیل زیادی وجود دارد که خودتان را باور کنید.

رابطه با منفی نگرها را قطع میکنند شما به شدت تحت تأثیر محیط اطراف خود هستید. اگر وقتتان را صرف حضور در کنار افراد مثبت کنید، به‌احتمال‌زیاد این مثبت بودن به شما نیز سرایت خواهد کرد. از سوی دیگر اگر شما بیشازحد در کنار افرادی قرار بگیرید که مدام در حال گله و شکایت هستند، به سختی قادر خواهید بود افکار منفی را از ذهن خود دور کنید.

منبع : مجله امید

تهیه تنظیم : مهرانگیز امیرزهی

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *