پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۱-۱۹

زاهدان همچنان در وضعیت زرد قرار دارد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت, شهرستان زاهدان همچنان در وضعیت زرد قرار دارد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از خبرگزاری فارس، محمد هاشمی شهری اظهار کرد: تا این لحظه (ساعت ۱۴:۰۰ روز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه)  تغییری در رنگ بندی اعلام شده وزارت بهداشت در خصوص شهرستان زاهدان اتفاق نیافتاده و این شهرستان همچنان در وضعیت زرد قرار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: این موضوع شایعه احتمالا ناشی از برداشت نادرست  از مصاحبه هشدارگونه اخیر سرپرست مرکز بهداشت شهرستان زاهدان بوده است، که ایشان در این مصاحبه هشدار داده اند در صورت عدم رعایت شیوه نامه ها و فزایش موارد ابتلا به کرونا، احتمالا رنگ بندی شهر زاهدان از زرد به نارنجی و قرمز تغییر خواهد کرد.

وی ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در اماکن عمومی به منظور مقابله با همه گیری بیماری کرونا مطلوب نمیباشد.

هاشمی شهری گفت: در صورت تغییر وضعیت همه گیری بیماری در زاهدان از وضعیت فعلی (زرد) به نارنجی و قرمز، قطعاً از طرق مقتضی، مراتب به اطلاع همشهریان خواهد رسید.

وی اضافه کرد: در حال حاضر آخرین وضعیت رنگ بندی شهرستان های تابعه استان بر اساس اعلام وزارت بهداشت شهرستان های ایرانشهر و نیکشهر در وضعیت نارنجی،  شهرستان های نیمروز و تفتان در وضعیت آبی و سایر شهرستان های استان در وضعیت زرد است و در صورت هر گونه تغییر در این رنگ بندی، مراتب از طریق رسانه ملی و پایگاه های اطلاع رسانی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام خواهد شد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.