پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۱-۲۴

وظایف مهم یک زن نسبت به شوهرش در زندگی

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

زن می تواند به عنوان یک مرکز در زندگی زناشویی در نظر گرفته شود و همان طور که یک زن نیاز دارد تا یک مرد وظایف خود را نسبت به زندگی مشترک شان به خوبی انجام دهد، مرد هم نسبت به زن همین دیدگاه را دارد.

بررسی وظایف مهم زن در زندگی زناشویی از ابعاد مختلف ارکان و موقعیت های مختلفی در زندگی زناشویی وجود دارند که وظایف مهم زن در زندگی زناشویی را تحت نظارت قرار می دهند. بنابراین ما می توانیم درباره ی وظایف مهم زن در زندگی زناشویی، از ابعاد مختلفی صحبت کنیم.

مثلا وظایف یک زن در زندگی مشترک از دید حقوقی، وظایف مهم زن در زندگی از دید ادیان، وظایف مهم زن در زندگی از دید اجتماعی، وظایف مهم زن در زندگی از دید فرزندان و غیره. همگی می توانند ابعادی باشند که عملکرد یک زن را از جهات مختلف مورد بررسی قرار می دهند.

اما شاید بهتر باشد که با تمامی این تفاسیر بیاییم و از جهات مختلف روانشناسی به وظایف مهم زن در زندگی زناشویی نگاهی بیندازیم. چرا که هیچ کدام از این ابعاد نمی توانند به اندازه ی ابعاد روانشناسی، در کیفیت زندگی یک زن و مرد تاثیر داشته باشند.

نه تنها خانم ها، بلکه حتی آقایان نیز وظیفه دارند تا وظایف خود را به لحاظ روان شناسی نسبت به همسر خود به صورت تمام و کمال رعایت کنند تا زندگی با کیفیت تری داشته باشند. چرا که هیچ چیز در زندگی به اندازه ی آرامش روانی اهمیت ندارد. از این رو در ادامه به بررسی وظایف مهم زن در زندگی زناشویی به لحاظ روانی می پردازیم. لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی نمایید

منبع:  روانشناسی زناشویی

تهیه وتنظیم : مهرانگیز امیرزهی

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن