پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۱-۲۵

حذف کامل رسوبات و سنگ از شیرخشک با محصول ایران‌ساخت

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به منظور حذف کامل رسوبات و سنگ از شیر خشک در فرآیند تولید، یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان افزودنی را به تولید رساند که نسبت به نمونه‌های خارجی کارایی بالاتری از خود نشان داده است.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، سید حسین اسماعیل نژاد، مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان با بیان اینکه این افزودنی عملکرد فوق‌ العاده‌ای در حذف سنگ شیر دارد، گفت: رسوباتی را که در تهیه شیر خشک در ماشین‌آلات اشکال ایجاد می‌کنند، می‌توان با افزودنی pv3 از بین برد.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، وی اضافه کرد: درگذشته وقتی ماشین‌آلات تهیه شیر خشک به‌واسطه رسوبات دچار اشکال می‌شدند، دو محصول برای برطرف سازی این مشکل از خارج وارد کشور می‌شد، اما تولید این محصول توانسته با میزان مصرف کمتر و کارایی بالا از واردات جلوگیری و نیاز این حوزه را تأمین کند.

اسماعیل نژاد با تاکید بر اینکه برای تولید این محصول مهندسی معکوس و تحقیقات صورت گرفته است، خاطر نشان کرد:  PV3 به شکل پودر و به‌عنوان افزودنی برای حذف کامل رسوبات و سنگ شیر در واحدهای شیر خشک استفاده می‌شود و قیمت پایین‌تری نسبت به نمونه خارجی دارد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *