پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۰۱

چند راه حل برای خوشحالی همسر

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

راه حل آسان برای خوشحال نمودن ھمسر زنھا به ھمه چیز توجه دارند – منظـورم ھمه چیز ھـسـت. آنھا استاد کشف چیزھا بـھـمراه جـزئیاتشان می باشنـد.

بنابراین حتی کوچکترین رفتارھا اگر صمیمانه و متفکـرانـه انجام پذیرند، نتنھا از طرف ھـمسـرتـان مـورد تـحـسیـن و تقدیر قرار خواھد گرفت، بلکه باعث تحکیم روابط و برقراری حب و دوستی بیشتر بین شما خواھد شد. الـبـتـه مـنـظـور از این اعمال فقط کمک در انـجام امور خانه نیست. برخی از مردان تصور می کنند که شـسـتن ظروف نـھایت ابراز یک رفتار رمانتیک بشمار میرود. این ایده خـوب است ولی کافی نیست.تمیز و مرتب نمودن محیط بیشتر یک انتظار محسوب میشود تا یک لطف.

او را به یک قرار ملاقات “رسمی” دعوت کنید بعد از زمان طولانی با ھم بودن، زوجین تمایل به کندی و از دست دادن هیجانات مفـرط روزھای اولیه زندگی پیدا می کنند. این چیزی است که اغلب زنان تاسف آنرا میخورنـد. بـنـابـراین آن ھیجـانات از دست رفته را بازیابی نموده و او را برای یک ملاقات زیـبـا دعوت نمایید. بهتر  است او را به مکانی با کلاس و مجلل که مستلزم پوشیدن لبـاس رسـمـی مـی بـاشد ببرید ( می دانید که زنان عاشق شیک لباس پوشیدن ھستند  برای اینـکه به کار خود واقعا رسمیت بخشید، از او از طریق یک نامه یا ایمیل دعوت بعمل آورید.

برایش ھدیه ای بعنوان یادگاری خریداری نمایید یک روز بدون دلیلی خاص ھدیه ای منـاسـب کوچکی به او بدھید. البته منظور یک خرس عروسکی و یا دیگر ھدایای غیـرقابل تخیل مـوجود نیست. بـه او چیزی بدھـید که برایش ارزش و مـعـنـی داشـتـه باشد. اگر چیزی که وی به آن احتـیـاج داشـته ولی تا به حال از گفتنش بشما اجتناب کرده را برایش خریداری کنید، نتیجه بسیار بھتری خواھید گرفت.

با او برقصید به ھمـسرتان یـادآوری کنید که وقتی با او میرقصید چقدر خوب می توانید اینکار را انجام دھید. میتواند در اتاق نشیمن و یا سالن پذیرایی باشد بدون حضور دیگران. او احساس خواھد کرد که داخل صحنه یک فیلم بسر میبرد.

یک شاخه گل به او بدھید مـنـتظر رسیدن روز ولنتاین یا تولدش نباشید. ھمین امــروز به ھمسرتان یک شاخه گـل بـدھـید تا احساسات او را بر انگیخته و محیط اطرافش را مزیـن نـمایـیـد. ابـتـکار داشـتـه بـاشـید و گـلی بـه او بـدھید که قبلا نداده باشید مانند یک تک شاخه رز یا ارکیده. تـحت ھیـچ شـرایـطی نـبـاید گیاھانی مانـنـد کـاکتوس را به او داده و ایـن طور وانـمو کـنـید که نشانه عشق و رمز و راز میباشند.

او را نوازش کنید وقتی ھمسرتان بعد از روزی سخت و خسته کننده از سرکار به خانه بازگشت به نزد او رفته و با مھربانی و نوازش با او سخن گفته و رفتار نمایید. سعی کنید با خوش رویی و خوش خلقی خستگی و استرس روزانه را از تن وی بیرون نمایید. در انتھا این نکته را بیاد داشته باشید آنچـیزی کـه ھمسرتان از روی علاقه واقعی بخاطر می سپارد،

منبع : سایت مردمان

تهیه وتنظیم : مهرانگیز امیرزهی

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن