پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۰۳

پرداخت هزینه دارو و درمان بیماران نیازمند توسط هلال احمر

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به این که خدمت رسانی به بیماران نیازمند از وظایف هلال احمر است، از ارائه بیش از ۹۹ هزار خدمت به بیماران نیازمند خبر داد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، وحید سلیمی با اشاره به کمک های هلال احمر به بیماران نیازمند گفت: یکی از خدماتی که سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر در سال های گذشته در دستور کار قرار داده، ارائه کمک های بلاعوض به بیماران نیازمند است. این خدمات در قالب کمک هزینه معیشتی و پرداخت هزینه های دارو و درمان انجام می شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه بالغ بر ۹۱۲ میلیارد ریال خدمت دارویی و درمانی به بیماران نیازمند سطح کشور ارائه شده است و پرونده هایی تشکیل شده تا ۴۰۰ میلیارد ریال دیگر نیز به نیازمندان کمک رسانی شود.

سرپرست سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر ادامه داد: بیماران نیازمند می توانند پس از ارائه اسناد درمانی و دارویی و پس از انجام امور مددکاری، هزینه درمان و داروی خود را دریافت کنند.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، سلیمی تصریح کرد: در سال ۹۹ بیش از ۱۰ هزار خدمت به بیماران نیازمند ارائه داده اند که در سال جاری با رشد ۹۰۰ درصدی، نزدیک به ۹۹ هزار خدمت پس از انجام امور مددجویی توسط سازمان داوطلبان هلال احمر به بیماران نیازمند ارائه شده است.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *