پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۰۷

تاکید وزیر کشور بر ایجاد اشتغال درسیستان‌ و بلوچستان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

وزیر کشور گفت: در الگوی توسعه و پیشرفت سیستان و بلوچستان ملاک اصلی ایجاد اشتغال است زیرا این مهم محرک اقتصاد این استان خواهد بود.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از پایگاه خبری سیستان و بلوچستان،  احمد وحیدی شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی فرمانداران و شهرداران سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از مسوولانی که خدمت به مردم را انجام می‌دهند، اظهارداشت: بزرگترین سرمایه کشور در اختیار شما مسوولان است این استان خودش یک سرمایه است در واقع دریایش، بندرش، مردمش و مرزهایش همه سرمایه هستند.

وی با اشاره به اینکه باید این سرمایه‌ها را ببینیم، خاطرنشان کرد: مگر کشورهای دیگر همه نفت دارند که آباد شدند فرض کنید نفت نداشتیم، سرمایه اصلی ما آب و خاک، فرهنگ، ابتکار و دانش است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه باید ظرفیت‌ها را شکوفا کنیم، تصریح کرد: باید به این آب و خاک و سرزمین عشق بورزیم و فکر کنیم که نفت نداریم؛ خواهش دارم این ذهنیت‌ را فعال کنید، این استان در اختیار شماست و راهی جز آبادانی آن نداریم ما باید خودمان را باور داشته باشیم.

وی ادامه داد: اعداد و بودجه‌هایی که به استان تخصیص داده می‌شود به اندازه ای نیست که همه مشکلات را برطرف و باعث توسعه چشم گیر استان شود؛ بنابراین تک تک مسئولان استان باید ایده و طرح برای بهبود امور در حوزه های کاری خود به خرج دهند.

وحیدی خاطرنشان کرد: باید کارهایی که فوریت است در دستور کار قرار گیرد به این معنی که اگر شغل درست نکنیم و راه درست کنیم در مسیر رضایت مردم حرکت نکرده ایم چرا که مردم قبل از همه شغل می‌خواهند اگر شغل باشد و آدم‌ها بیکار نباشند مسائل خود به خود حل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید از لاک اداری خارج شوند، تصریح کرد: این مهم یعنی مدیریت جهادی مدیریتی است که پوسته‌های سخت را کنار می زند و به مردم خدمت می کند،  ببینید چه کار می‌توان کرد و استعدادها را بیابید چون در این صورت استان رشد خواهد کرد.

وزیر کشور با بیان اینکه با ایجاد شغل ۹۸ درصد آسیب‌های اجتماعی از بین می‌رود، افزود: مسئولان استان باید در یک پیوستگی و یکپارچگی سرزمینی و در یک زنجیره واحد مسائل را حل کنند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن