پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۰۸

واریز عیدی همه بازنشستگان تامین اجتماعی؛ امروز

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی : واریز عیدی بازنشستگان این سازمان از دیروز، شنبه (۷ اسفند ماه) آغاز شده است و امروز در حساب بازنشستگان و قابل برداشت خواهد بود.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از خبرگزاری بسیج، سید میرهاشم موسوی افزود: بر اساس دستور شخص مقام عالی ریاست‌جمهوری مبنی بر پرداخت بخشی از بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی در قالب تهیه اوراق و همچنین دریافت منابعی در کنار این منبع (که بابت بدهی از دولت گرفته شد) عیدی بازنشستگان سازمان پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: فرآیند پرداخت نیز از دیروز، شنبه (هفتم اسفندماه ۱۴۰۰) آغاز شده است و تا امروز یکشنبه (۸ اسفند) در حساب بازنشستگان تامین اجتماعی خواهد بود و می‌تواند برداشت شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره مبلغ این عیدی اظهار داشت: یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به ازای هر بازنشسته، ۴۰۰ هزار تومان حق عائله‌مندی و به ازای هر اولاد تحت پوشش ۱۵۰ هزار تومان به میزان این عیدی براساس مصوبه هیات وزیران اضافه خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به پرسشی مبنی بر پرداخت بدهی‌ها با اشاره به روابط با دولت گفت: عنایت دولت، به ویژه شخص رئیس‌جمهور، حجت الاسلام رئیسی این فرصت را در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار داد که این منابع برای بازنشستگان هزینه شود.

مطابق با مصوبه هیأت وزیران در دولت قبلی این عیدی برای هر پرونده فعال مستمری اعم از بازنشستگی، ازکارافتادگی‌ کلی و بازماندگان در سال ۹۹ مبلغ یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده بود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن