پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۰۹

دستگیری عامل برداشت ۵۱۰ میلیون ریالی از حساب یک شهروند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
فرمانده انتظامی شهرستان زابل ازشناسایی و دستگیری فردی که ازحساب یک شهروند اقدام به برداشت۵۱۰ میلیون ریال به صورت غیر مجاز کرده بود خبر داد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از خبرگزاری بسیج، سرهنگ احمد ثمره حسینی در تشریح این خبر بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی وی، موضوع در دستور کار تیمی از کارشناسان پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: در استعلام از حساب شاکی پرونده مشخص شد که برداشت غیرمجاز به صورت خرید اینترنتی انجام گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل تصریح کرد: کارشناسان پلیس فتا با استفاده از سرنخ های بدست آمده عامل برداشت غیرمجاز را شناسایی و با هماهنگی قضایی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ “ثمره حسینی ” ادامه داد: متهم در بازجویی های اولیه به عمل آمده منکر هرگونه بزه انتسابی گردید ولی در مواجهه با ادله ومستندات پلیسی به برداشت غیرمجاز ۵۱۰ میلیون ریال از حساب شاکی با دست آوردن اطلاعات و رمز های عبور که در اختیار داشته بود اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان توصیه کرد: با توجه به افزایش خدمات از طریق اینترنت و به منظور پیشگیری از سوء استفاده افراد سودجو، از در اختیار قرار دادن مشخصات حساب بانکی و رمز دوم کارت خود به دیگران خودداری کنند .همچنین هنگام وارد کردن اطلاعات حساب خود در پرداخت های اینترنتی حتما از کیبورد های مجازی استفاده کنید، در صورت پرداخت اینترنتی هزینه تلفن ثابت و همراه ، از محل های مطمئن و دارای مجوز استفاده نموده و تمامی عملیات پرداخت را شخصا انجام دهید.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن