پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۱۸

پیروزی ها را با هم تجربه کنید 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

دانستن این‌که شکست بخشی  از پیشرفت در زندگی است،کافی نیست. برای این که به راستی برای موفقیت انگیزه داشته باشید، مردم باید  باور کنند که می توانند برنده شوند. جان، همانند بسیاری از ما،طعم برنده شدن رادر کودکی چشید. او می گوید:«در کودکی برادرم لاری را، که دو سال و نیم بزرگتر از من است، درحد پرستش دوست داشتم او پس از پدر مادرم، بزرگترین تاثیرگذار زندگی من در کودکی او بود.لاری همیشه رهبری بزرگ و ورزشکاری عالی بوده است و هرگاه با بچه‌های همسایه بستکبال، فوتبال یا بیسبال بازی کردیم،او کاپیتان بود.

در مواقع بسیاری وقتی اعضای تیم انتخاب می‌کردند و من آخرین نفری بودم که انتخاب می شدم،چون از بقیه کوچکتر بودم؛ اما وقتی بزرگتر شدم،لاری بیشتر مرا یاری خود بر میداشت وهمیشه با این کار، احساس خوبی در من ایجاد می کرد. این احساس نه تنهابه این معنا بود که برادرم به من توجه می‌کرد، بلکه می دانستم وقتی لاری مرا انتخاب کند، در گروه برنده خواهم بود. می بینید که لاری رقیب سرسختی بودو باختن را دوست ندارد.همیشه برای برنده شدن بازی می کندو معمولا هم برنده می شود.ما با هم چند پر خویش یمن،زیر کمربند خود می گذاریم و وقتی با برادرم بازی می کنم منتظر پیروزی هستم.»

برای این که به  مردم کمک کنید که باور کنندمی توانند پیروز شوند،آنهارا در جایگاه رسیدن به موفقیتی  کوچک قرار دهید؛ و تشویقشان کنید و وظایف خود را انجام دهند یا مسئوولیت هایی راکه  می دانید از عهده شأن برمی آید و خوب انجامش می‌دهند بپذیرند و کمک لازم برای موفق شدن رابه  آنها بدهید .در این صورت،به مرور زمان اعتماد به نفس آنها  افزایش می‌یابد و چالشهای سخت را پشت سر می‌گذارند؛ اما می‌تواننند با اعتماد و  قابلیت با آنها مقابله کنند،زیرا در گذشته مثبت را پشت سر گذاشته آمد .

منبع:افراد موفق چگونه بر دیگران تاثیر می گذارند؟

ندارشت

۷۸۶

 

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *