پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۲۱

مدیرکل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان خبر داد: احداث یک هنرستان شبانه روزی در شهرستان سرباز

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: یک باب هنرستان فنی و حرفه‌ای شبانه روزی در روستای شاردر شهرستان سرباز با مشارکت خیر نیکوکار مدرسه ساز احداث می‌شود.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ، میثم لک زایی در حاشیه آیین امضاء تفاهم‌نامه احداث این هنرستان، با قدردانی از مشارکت خیرین مدرسه ساز اظهار داشت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، برنامه‌های مهارت آموزی وزارت آموزش و پرورش و نیز وضعیت منطقه، ساخت هنرستان های فنی و حرفه ای در اولویت کارهای این اداره کل قرار دارد.
وی ادامه داد: ساخت و توسعه فضاهای آموزشی در سیستان و بلوچستان طی سال‌های اخیر با افزایش چشمگیر اعتبارات دولتی و مشارکت خیرین مدرسه‌ساز روند مطلوبی گرفته است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان با بیان اینکه در تمام نقاط استان پروژه های مدرسه‌سازی با سرعت در حال پیشروی است، گفت:  امیدواریم بتوانیم سرانه فضای آموزشی استان را ارتقا بدهیم و هیچ دانش آموزی بخاطر کمبود کلاس درس از حق تحصیل محروم نماند.
لک‌زایی همچنین با اشاره به اینکه آورده خیرین مدرسه ساز در استان افزایش چشم گیری داشته است، اظهار کرد: مشارکت خیرین در سال ۹۲ یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده که در سال ۱۴۰۰ از ۲۰۰ میلیارد تومان گذشته است.
وی با اشاره به تلاش مجموعه کارکنان اداره‌کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان و همت بلند خیرین گرانقدر و نهادهای انقلابی گفت: در سه سال گذشته بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ کلاس درس تحویل دانش آموزان مستعد این استان شده است.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان اظهار داشت: همچنین این اداره‌کل با همراهی خیران ۲ هزار کلاس در استان در دست اجرا دارد که با توجه به اعتبارات تخصیص یافته عملیات اجرایی این پروژه ها درحال انجام است.
گفتنی است طبق این تفاهم نامه یک باب هنرستان فنی و حرفه‌ای شبانه روزی با زیربنای ۱۶۰۰ مترمربع و با ساختمان های آموزشی، کارگاه و خوابگاه احداث خواهد شد.
۷۸۶
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن