پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۲۲

تجهیز ۱۵ پارک در زاهدان برای عید نوروز/ ۴۰ هزار نهال در هفته درختکاری کاشته شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان در تشریح برنامه های نوروزی سال ۱۴۰۱ از تجهیز ۱۵ پارک در زاهدان برای عید نوروز خبر داد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از پایگاه خبری سیستان و بلوچستان، آساریگی ابراز داشت: کاشت گل های زینتی و فصلی در میادین و بوستان ‌های سطح شهر برای ایجاد چشم‌انداز مناسب، زیبایی منظر شهری، ایجاد نشاط و شادابی شهروندان و بهسازی محیط شهری یکی از اقدامات شهرداری است.

وی افزود: به منظور برنامه ریزی صحیح برای انجام تسهیلات نوروزی و اقدامات هفته درختکاری جلسات متعددی برگزار شد که مصوباتی خوبی به همراه داشت که به دستگاه های اجرایی ابلاغ گردید.

ریگی با اشاره به اینکه حداقل ۱۵ پارک که  به ازای هر منطقه سه پارک  توسط مدیران مناطق در حال تجهیز است گفت: این تجهیزات شامل روشنایی پارک ها،مبلمان های شهری،مجموعه بازی کودکان،گل و گیاه و…است که با همت شورای اسلامی شهر و شهردار محترم در روزهای پایانی سال تحویل مردم داده خواهد شد.

معاون خدمات شهر شهرداری زاهدان با تاکید بر اینکه هرکدام از مناطق پنجگانه سه پارک محله ایی را آماده سازی و تجهیز می کنند افزود:در هفته درختکاری امسال بالغ بر چهل هزار اصل نهال در بحث شهرداری پیش بینی شده و همچنین پانصد هزار بوته گل در بلورها و میادین در سطح شهر کشت می‌شود.

وی با بیان اینکه نماد های شهری نقش مهمی در انتقال مفاهیم فرهنگی و اجتماعی به شهروندان ایفا می کند همچنین می تواند در نوع نگرش شهروندان به محیط زیست و ارتباط مردم با محیط پیرامون زندگی خود اثرگذار باشد گفت: شهرداری زاهدان علاوه بر پاکسازی سطح شهر، نصب آلمان های نوروزی را توسط مناطق پنجگانه در دستور کار قرار داده است.

ریگی در پایان خاطر نشان کرد: برنامه های نوروزی توسط سازمان سیما منظر و سازمان فرهنگی در سطح شهر انجام خواهد شد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *