پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۲۲

تعاونی های مسکن سیستان و بلوچستان در طرح نهضت ملی مسکن خوش درخشیدند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با عملکرد مناسب شرکت های تعاونی مسکن سیستان و بلوچستان، استان توانست در صدر استان های کشور در طرح نهضت ملی مسکن قرار گیرد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از پایگاه خبری سیستان و بلوچستان، حامد آرامش اظهار داشت: با اقدامات مطلوب انجام شده توسط شرکت های تعاونی مسکن استان دخیل در طرح نهضت ملی مسکن، رتبه نخست عملیات اجرایی طرح نهضت ملی مسکن در مرحله اسکلت و مرحله فنداسیون در سطح کشور به سیستان و بلوچستان رسید.

وی اظهار داشت: طرح نهضت ملی مسکن در حال حاضر در شهرستان های زاهدان، چابهار و ایرانشهر در حال اجراست و ۲۳ شرکت تعاونی خوشنام در این سه شهرستان ۳۵۷۳ واحد مسکن می سازند.سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه در شهرستان زاهدان اجرای طرح نهضت ملی مسکن در ۲۸ فاز تعریف شده است، گفت: ۱۸ شرکت تعاونی مسکن در این شهرستان توانسته اند با مجموع اقدامات خود ۲۶۱۷ واحد مسکونی را بین ۲۰ تا ۸۰ درصد به مرحله اجرا در آورند.
آرامش بیان کرد: چهار شرکت تعاونی در چابهار و یک شرکت تعاونی در ایرانشهر نیز مجموعا ۹۵۶ واحد مسکونی را برای تحویل به متقاضیان آماده می‌کنند.
وی ادامه داد: کار نظارت بر عملکرد شرکت‌های تعاونی با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل راه و شهرسازی، اتحادیه تعاونی‌های مسکن و سایر دستگاه‌های وظیفه‌مدار بطور منظم رصد و پایش می‌شود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *