پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۰-۱۲-۲۸

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان مطرح کرد: خانه های دین و زندگی صدای رسای مقام معظم رهبری به آحاد مردم جامعه

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، گفت: خانه های دین و زندگی، صدای رسای مقام معظم رهبری به آحاد مردم جامعه باشند.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین منصور باقربیک تبریزی در  همایش توانمند سازی بانوان فعال فرهنگی، قرآنی خانه های دین و زندگی زاهدان که در محل سالن اجتماعات باغ ثامن انتظامی استان برگزار شده بود، با تاکید بر سرعت و شتاب بیشتر فعالیت های خانه های دین و زندگی، افزود: خانه های دین و زندگی، یک کار فرهنگی می باشد که وابسته به هیچ بخش و نهاد و دستگاهی نبوده و این بزرگترین ثمره و ارزش این شجره طیبه است.
وی تصریح کرد: در قالب این طرح، بانوان فعال و دغدغه مند، خانه خود را با همکاری همسر و فرزندان به پایگاه فرهنگی و دینی در محله تبدیل میکنند که این اقدام ارزش بسیار بالایی دارد .
خانه های دین و زندگی قلب تپنده و کانون فعال فکری و فرهنگی هستند
این مسئول خاطر نشان کرد:خانه های دین و زندگی قلب تپنده و کانون فعال فکری و فرهنگی محله بوده و در نتیجه محدود به فعالیتی خاصی نیستند بلکه هر اقدامی که در راستای اعتلای فرهنگ و دیانت محله باشد را برنامه ریزی و اجرا می کنند.
وی با اشاره به اینکه  طرح خانه های دین و زندگی باید همانطور که مردمی آغاز شده، مردمی بماند و نباید تبدیل به فضای برخی تشکل های موجود شود که متاسفانه از مردم فاصله گرفته اند وهیچ کاری به مردم نداشته و مردم تنها مخاطب آنها بوده و مشارکتی در امورات آنان ندارند، گفت: وقتی به مردم متصل شویم، روز به روز شاهد رشد کمی و کیفی فعالیت ها بوده و کار توقف نخواهد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین باقر بیک تبریزی با بیان اینکه هنر شما مسئولان خانه های دین و زندگی، پای کار آوردن بانوان و بالا بردن حس مسئولیت پذیری در آنها است، تاکید کرد: لازمه این کار، داشتن نگرش صحیح  است، وقتی نگاهمان به مردم‌باشد و سطح توقعمان را پایین آوریم، شاهد حضور و مشارکت مردمی نیز خواهیم بود .
وی اضافه کرد: محدوده جغرافیایی فعالیت خانه های دین و زندگی باید معین باشد تا مسئولان این خانه ها بتوانند با تک تک خانه های محله ارتباط گرفته و از آنان در امورات مختلف مشارکت گیرند.
وی با اشاره به اینکه هر کوچه باید یک خانه دین و پاتوق دینی داشته باشد، بیان کرد: این محل ها باید جایی برای برنامه ریزی و معرفت افزایی حوزه فرهنگی و دینی به شمار آید.
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان توانمند سازی مسئولان خانه های دین و زندگی را وظیفه تبلیغات اسلامی عنوان کرد و گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه علمی و محتوایی، پشتیبانی لازم از خانه های دین و زندگی انجام خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در جلسه ای از نرسیدن صدای خود به مردم گلایه مند بود، گفت: خانه های دین و زندگی باید صدای رسای مقام معظم رهبری به اقشار مختلف مردم باشند.
۷۸۶
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن