پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۰۲

رسانه‌ها: هیچ بازمانده ای در سانحه هواپیمای چین پیدا نشد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

تلاش‌ها برای یافتن جعبه‌های سیاه هواپیمای سقوط‌کرده در چین همچنان ادامه دارد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از العالم، جست و جو برای بازماندگان سقوط هواپیما در چین با ۱۳۲ سرنشین که یک روز قبل در یک منطقه کوهستانی جنگلی در بدترین فاجعه هوایی یک دهه اخیر چین سقوط کرد، روز سه شنبه به یافتن بازماندگان و سرنشینان آن منجر نشد.

تلویزیون دولتی سی‌سی‌تی‌وی صبح سه‌شنبه، بیش از ۱۸ ساعت پس از سقوط، گفت: لاشه هواپیما در محل حادثه پیدا شد، اما تاکنون هیچ یک از سرنشینان هواپیما که تماس با آنها قطع شده، پیدا نشده است.

هواپیمای بوئینگ ۷۳۷-۸۰۰ در نزدیکی شهر ووژو در منطقه گوانگشی هنگام پرواز از کونمینگ در استان یوننان جنوب غربی به سمت مرکز صنعتی گوانگژو در امتداد ساحل شرقی سقوط کرد. این رخداد، آتش سوزی بزرگی را در پی داشت که در تصاویر ماهواره ای ناسا قابل مشاهده بود.

خبرگزاری شینهوا به نقل از امدادگران گزارش داد که این سقوط، یک گودال عمیق در دامنه کوه ایجاد کرد. در این گزارش آمده است که از هواپیماهای بدون سرنشین و جستجوی دستی برای یافتن جعبه‌های سیاه استفاده می‌شود که اطلاعات پرواز و ضبط‌کننده‌های صدای کابین خلبان را در خود نگاه می‌دارند.

اداره هوانوردی غیرنظامی چین اعلام کرد این هواپیما حامل ۱۲۳ مسافر و ۹ خدمه بود. حدود یک ساعت از پرواز گذشته بود، و نزدیک به نقطه ای بود که در آن فرود به سمت گوانگژو شروع می شد، زمانی که به سمت پایین تغییر مسیر داد.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *