پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۰۲

سامانه ارتباط جامعه ناشنوایان زاهدان با اورژانس ۱۱۵ برقرار شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در راستای ارائه خدمات به شهروندان ناشنوا، سامانه ارتباط جامعه ناشنوایان این شهر با اورژانس ۱۱۵ در چرخه خدمت قرار گرفت.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، دکتر فریبرز رشیدی اظهارداشت: با تجهیز و هوشمندسازی مرکز پایش مراقبت‌های درمانی و استقرار سامانه‌های آسایار در اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه، موقعیت مکانی تمام آمبولانس‌ها، موقعیت مکانی افراد تماس گیرنده و همچنین ارتباط افراد ناشنوا با اورژانس ۱۱۵ میسر است.
وی افزود: موقعیت مکانی تمام آمبولانس‌ها در سامانه آسایار نمایش داده می‌شود، این سامانه به ما کمک می‌کند اشراف اطلاعاتی کامل به موقعیت خودروها داشته باشیم تا در مواقع بحرانی به بهترین شکل ممکن و بدون اتلاف وقت به یاری مصدومان برسیم.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بیان کرد: همچنین در این سامانه موقعیت مکانی تمام تماس‌های ثابت و تلفن همراه برای ما قابل مشاهده است، ممکن است فردی از موقعیت مکانی خود مطلع نباشد و یا اینکه کودکی با اورژانس تماس گیرد در این صورت بلافاصله نزدیکترین آمبولانس به محل مورد نظر اعزام خواهد شد.
وی تصریح کرد: هم‌اینک میانگین زمان رسیدن آمبولانس بر بالین مصدوم ۶ دقیقه است.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *