پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۰۳

گذشته من، آینده مرا رقم میزند

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

اگر شما چیزی را درگذشته تجربه کرده اید که به طور ناگهانی شما را تحت تأثیر قرار داده است، مانند از دست دادن شغل خود یا عدم اعتماد به نفس، ممکن است به آسانی بر آینده شما تأثیر بگذارد؛ اما فقط به این دلیل که در گذشته سختیهایی داشته اید، به این معنی نیست که شما در آینده هم دچار مشکل میشوید.

آن را به عنوان فرصتی برای ارزیابی مجدد آنچه که میخواهید، ببینید و برایش تالش کنید زیرا هر چیزی که ارزشش را دارد، شما را به خطر میاندازد. لمبارت توصیه میکند که به دنبال فرصتهایی باشید که به صورت حرفهای و شخصی به شما انرژی میدهد تا اعتماد به نفس خود را به دست آورید. در یک باشگاه ثبتنام کنید، فعالیت ورزشی داشته باشید یا شور و شوقی که همیشه از آن لذت میبردید را تجربه کنید. این تنها زمانی است که اعتماد به نفس شما را بازسازی میکند، درنتیجه شما احساس آمادگی برای انجام اقداماتی را دارید که برای پیشبرد حرکت لازم  است

احساسات من واقعیت من هستند. لمبارت میگوید: »گاهی اوقات منتقد درونیتان، شما را در بدترین حالت ممکن میبیند.« این افکار منفی میگوید:»شما به اندازه کافی خوب نیستید«،هیچ کس شما را استخدام نمیکند،“ شما کمسواد هستید ”و غیره. مهم است که تصدیق کنید که شما در حال تبدیل شدن به بهترین حالت خود هستید و برای آن آماده باشید. برای هر یک از افکار منفی یک استعدال پیشنهادی آمادهشده است تا بتوانید با منتقد درونی خود مبارزه کنید به عنوان مثال، اگر فکر میکنید واجد شرایط نیستید، مهارتهای بیشتری را یاد بگیرید و توانایی یادگیری را افزایش دهید. اگر برای آن آمادگی دارید، میتوانید اذعان کنید که اینها فقط احساسات شما هستند، نه واقعیت. درنهایت، افکار منفی ما فقط افکار ما هستند و میتوان آنها را در نظر گرفت، به چالش کشید و با تمرین، برای مثبتتر و مفیدتر کردن آنها جهت درخشش در حرفه تالش کرد.

منبع مجله خانواده امید

تهیه وتنظیم : مهرانگیز امیرزهی

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.