پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۰۳

مهارت آموزی زمینه ساز تولید دانش بنیان و اشتغال در سیستان و بلوچستان است

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان گفت: باتوجه به منویات رهبر معظم انقلاب، تلاش برای تحقق شعار سال وگسترش تولید،اشتغال ازطریق شرکت های دانش بنیان اداره کل ومراکز آموزشی آماده آموزش مهارت در تمامی حرفه ها می‌باشد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از پایگاه خبری سیستان و بلوچستان ، جلیل شهریاری اظهارداشت: رهبر معظم انقلاب امسال را با عنوان “تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین” نامگذاری کرده‌اند، بنابراین یکی از گامهای این شعار مهارت آموزی می‌باشد که جوانان با مهارت آموزی در محیط واقعی کار به راحتی وارد شرکت های دانش بنیان میشوند و اشتغال آفرینی می‌کنند.

وی بیان کرد: با حمایت‌های ویژه و تاکیدات جدی استاندار سیستان و بلوچستان در سال ۱۴۰۱، مهارت آموزی پیوست تمام کارهای دستگاههای اجرایی میباشد، بنابراین از دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود همکاری ویژه با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان صورت پذیرد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: بر حسب تاکیدات رهبر معظم انقلاب تولید کلید حل مشکلات اقتصادی کشور بوده و تولید ملی در واقع راه اصلی عبور از سختی‌ها و دشواری‌های اقتصادی برای کشور است و مهمترین مسائل اقتصادی کشور را مساله‌ی تولید، رواج و رونق تولید ملی، حل می‌کند.
وی ادامه داد: امروز اگر با مهارت آموزی جوان را آشنا کنیم مسیر اشتغال یک جوان و تولید رونق پیدا میکند.

وی گفت: تمامی مراکز آموزشی در سطح استان آماده پذیرش رایگان افراد در شرایط سنی ۱۵ سال به بالا هستند و با ارایه بهترین خدمات و تجهیزات کامل فنی و مهارتی پذیرای کارآموزان هستند تا با آموزش های کوتاه مدت و بلند مدت واموزش در محیط کار واقعی جوانان بیکار را به اشتغالزایی نزدیک تر کنند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن