پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۰۸

کشف مواد افیونی از مخفیگاه قاچاقچیان در شمال و جنوب سیستان و بلوچستان

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با سوداگران مرگ در شهرستان “ایرانشهر و هیرمند” و کشف ۳۳۲ کیلو گرم مواد افیونی خبر داد.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “احمد طاهری”  بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام یک سری کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر توسط اعضای یک باند حرفه ای به حوزه شهرستان “ایرانشهر” در جنوب سیستان و بلوچستان دست یافتند.
وی افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری تیم هایی از ماموران انتظامی شهرستان “ایرانشهر” پس از انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی، شب گذشته اعضای این باند مسلحانه را که در حال جابه جایی محوله مواد مخدر در یکی از محورهای روستایی شهرستان ایرانشهر بودند، شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین و حضور در مخفیگاه خود با عوامل انتظامی درگیر و پس از ساعتی درگیری با آتش پر حجم تکاوران پلیس روبرو شده و با استفاده از تاریکی شب و صعب العبور بودن منطقه به ارتفاعات متواری شدند.
این مقام ارشد انتظامی بیان کرد: در ادامه این عملیات مقتدرانه در پاکسازی از منطقه و مخفیگاه قاچاقچیان ۳۱۷ کیلو و ۲۰۰ گرم انواع مواد مخدر شامل؛ ۲۸۵ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و ۳۱ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و همچنین یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ نیز توقیف شد.
سردار طاهری در ادامه به عملیات شب گذشته ماموران انتظامی در شمال سیستان و بلوچستان نیز اشاره کرد و گفت: در درگیری مسلحانه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هیرمند با قاچاقچی مسلح درمحور هیرمند به روستای تمپ ریگان شهرستان ضمن دستگیری سوداگر مرگ و توقیف یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس،۱۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین کشف شد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به کشف ۳۳۲ کیلو و ۲۰۰ گرم مواد افیونی در این دو عملیات بر حضور مقتدارنه تکاوران انتظامی در شمال و جنوب استان در گلوگاه ها و تشدید کنترل محورهای اصلی و فرعی و همچنین ارتفاعات استان در راه مقابله با ورود مواد مخدر به استان تاکید کرد.
۷۸۶
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *