پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۱۰

سند مالکیت برای بیش‌از ۳ هزار هکتار از اراضی دولتی در زاهدان صادر شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از صدور سند مالکیت برای بیش‌از سه هزار و ۳۵۰ هکتار از اراضی شهرستان زاهدان بنام دولت در فروردین ماه سالجاری خبر داد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، مرتضی مقدسی اظهارداشت: این اراضی شهریور سال گذشته از اداره کل منابع طبیعی سیستان و بلوچستان تحویل این اداره کل شد که با تلاش و پیگیری مستمر همکاران ما در اداره املاک، بانک زمین و حفاظت از اراضی حوزه معاونت املاک و حقوقی و با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک زاهدان، فروردین ماه سالجاری به نام دولت با نمایندگی سازمان ملی زمین و مسکن سند صادر شد.
وی تاکید کرد: از آنجایی که تثبیت مالکیت دولت بر روی اراضی دولتی به منظور حفظ و حراست از انفال عمومیست، تمام تلاش همکاران ما در این معاونت تحقق اهداف این حوزه است.
معاون املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان مستندسازی املاک و اراضی را یکی از راهکارهای حفاظت و صیانت از املاک دولتی عنوان کرد و افزود: بر اساس قانون جامع حدنگار نیز تکلیف ابلاغی سازمان ملی زمین و مسکن، اخذ سند تک برگ از اولویت‌های ابلاغی به این اداره‌کل بوده که در این راستا حداکثر تلاش خود را بکار برده‌ایم.
وی خاطر نشان کرد: شفافیت امور ثبتی، پیشگیری از جعل اسناد مالکیت و ارائه خدمات بهینه توام با سرعت، دقت و کیفیت به شهروندان از دیگر نتایج صدور این اسناد است.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *