پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۱۱

تردد خودروهای سنگین روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در راه‌های سیستان و بلوچستان ممنوع شد

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تردد خودروهای سنگین در محورهای استان از ساعت ۲۴ روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ممنوع شد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، نشست کمیسیون مدیریت اجرایی ایمنی حمل و نقل، شورای هماهنگی ترافیک و ستاد اجرایی خدمات سفر استان؛ منصور بیجار در حاشیه این نشست اظهارداشت: چهارمین جلسه شورای خدمات سفر و شورای ترافیک به ریاست استاندار برگزار شد که در تمام این جلسات خدمات رسانی به مسافران نوروزی و کنترل ترددها در جاده‌های استان مورد بررسی قرار گرفته و دستورات لازم از سوی استاندار صادر شده است.

وی بیان کرد: پیک بعدی برگشت مسافران و آمار ترددها در روزهای پیش رو افزایش خواهد داشت و بر همین اساس تصمیمات لازم برای کنترل ترددها و نظارت بر جاده‌های استان اتخاذ شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت:با توجه به تلاش و توان تمام نیروهای امدادی و گروه‌های جهادی بازهم متاسفانه آمار تلفات جاده ای نسبت به میانگین کشور بالاست.

وی تصریح کرد: هرچند اقدامات خوبی صورت گرفته اما با افزایش ۳۵ درصدی ترددها در این ایام نسبت به سال گذشته، آمار تلفات نسبت به سال گذشته کمتر بوده اما باز هم این آمار بالاست.
بیجار افزود: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده و دستور استاندار مرخصی تمامی مدیران مرتبط لغو و حضور خودروهای امدادرسان، اورژانس و هلال احمر در جاده‌های استان افزایش یافته و تمام دستگاه‌های انتظامی و خدمات رسان در کنار مردم هستند و همچنین حضور پلیس و همراهی گروه های جهادی در سطح استان به صورت محسوس افزایش یافته تا مردم این احساس را داشته باشند که پلیس در کنار آنهاست.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: برخورد با متخلفان و خودروهایی که در روزهای آینده تخلف داشته باشند افزایش خواهد یافت و ۶۰ دستگاه خودرو نظارتی جدید در جاده‌های استان حضور خواهد داشت.

وی تاکید کرد: پلیس با رانندگانی که تخلف و خطرآفرین باشند برخورد جدی خواهد داشت و بر اساس قوانین هم توقیف خودرو و هم بر خورد و جزاهای بعدی صورت خواهد گرفت.
بیجار تاکید کرد: مردم تردد هایشان را برای دقایق آخر نگذارند و با توجه به پایان تعطیلات و شروع مدارس و همچنین آغاز ماه مبارک رمضان و روز طبیعت افزایش چشمگیر ترددها را در جاده‌های استان خواهیم داشت.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *