پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۱۱

امسال ۲۸ هزار شغل در سیستان و بلوچستان ایجاد می‌شود

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

سرپرست اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: ایجاد ۲۸ هزار شغل تعهد این استان در سال ۱۴۰۱ است که بزودی ابلاغ و بین دستگاهی تقسیم می‌شود.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، حامد آرامش در نشست با فرماندار نیکشهر اظهارداشت: این مهم با هم افزایی و پیگیری و دغدغه مندی مسوولان، مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف به طور حتم محقق خواهد شد و زمینه رشد و توسعه اشتغال سیستان و بلوچستان را شاهد خواهیم بود.
وی اشتغال و تعاون را ۲ حوزه مهم و اصلی برنامه ریزی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در دوره جدید بیان کرد و ادامه داد: با بکارگیری افراد کارآمد و باتجربه امیدواریم انتظاراتی که مردم از مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعنوان دستگاهی که از بدو تولد تا پس از حیات از خدمات آن بهره مند هستند، جامه عمل پوشانده شود.

سرپرست فرمانداری نیکشهر نیز گفت: راه اندازی کارخانه آرد در این شهرستان یکی از نیازهای مهم و اصلی مردم محسوب می شود که سرمایه گذاران صنعت آرد می توانند از این فرصت استفاده کنند.
مجیب حسنی افزود: نیکشهر به عنوان اولین مرکز شهرستان در نزدیکترین فاصله به بندر پس از چابهار دارای فرصت و ظرفیت های ممتازی برای سرمایه گذاری است.
وی اظهارداشت: جذب سرمایه های سرگردان و هدایت آنها به سمت تولید می تواند ضمن اشتغال‌زایی ، زمینه جهش توسعه ای را در شهرستان نیکشهر فراهم آورد.
سرپرست فرمانداری نیکشهر بیان کرد: باید از الگوهای موفق اشتغالزایی و کارآفرینی سایر نقاط کشور در قالب ایجاد دفتر یا نمایندگی در نیکشهر با بکارگیری سرمایه گذاری محلی در مسیر تولید استفاده کرد.
وی استقرار شعبه بانک توسعه تعاون را در نیکشهر یکی دیگر از اولویت ها بر شمرد و گفت: با توجه به اینکه این بانک هم در بحث اشتغال روستایی و عشایری و هم در بحث مشاغل خانگی یکی از بانک های عامل است، ضروریست برای خدمت رسانی مطلوب به مردم و استفاده کامل از اعتبارات تخصیصی، بانک توسعه تعاون شعبه خود را در نیکشهر راه اندازی کند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *