پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۱۵

محرومیت‌زدایی محور بودجه ۱۴۰۱/درآمدهای نفتی افزایش یافته است

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی گفت: مقابله با محرومیت از اقدامات مهم دولت بود که محور تنظیم لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ نیز بود.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی با اشاره به اقدامات دولت در ۶ ماه گذشته گفت: ما در ۶ ماه گذشته شاهد اقدامات مهمی از سوی دولت آیت‌الله رییسی بودیم که یکی از این اقدامات واکسیناسیون گسترده و سریع برای مقابله با بیماری کرونا و بازگشت آرامش به جامعه در این حوزه بود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی دیگر از اقدامات مهم دولت آیت‌الله رییسی افزایش فروش نفت بود به گونه‌ای که میزان فروش نفت در دولت سیزدهم به میزان چشمگیری افزایش یافت و منابع حاصل از فروش نفت نیز به کشور بازگشت.

نقدعلی اظهار داشت: آیت‌الله رییسی بر پرهیز از خام فروشی تاکید دارند در این راستا فروش فرآورده‌های نفتی با ساخت پتروپالایشگاه‌ها در دستور کار دولت قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در حوزه سیاست خارجی شاهد ایجاد روابط گسترده دولت سیزدهم با کشورهای مختلف در حوزه اقتصادی هستیم که از جمله آن می‌توان به ایجاد روابط دوجانبه با کشورهای همسایه اشاره کرد، افزود: قرارداد سواپ گازی سه‌جانبه ایران، ترکمنستان و آذربایجان یکی از اقدامات مهم دولت آیت‌الله رییسی در ارتباط با کشورهای همسایه بود که منافع قابل توجهی را برای کشور به همراه داشت.

نقدعلی بیان کرد: مقابله با محرومیت یکی از اقدامات مهم دولت آیت‌الله رییسی است که این مسئله در تنظیم لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ نیز مشهود بود و ما شاهد کمتر شدن فاصله استان‌های برخوردار و استان‌های کمتر برخوردار در تقسیم و تخصیص اعتبارات هستیم.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن