پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۲۸

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان: هجمه‌های دشمن نشانگر اهمیت موقعیت ارتش است

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با اشاره به اینکه هجمه‌های دشمن نشانگر اهمیت موقعیت ارتش است گفت: حساسیت موقعیت ارتش جمهوری اسلامی از موضع‌گیری‌های دشمنان نسبت به این مجموعه مشخص می‌شود.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایرنا، آیت‌الله مصطفی محامی در نشست با فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۸ زرهی زاهدان و جمعی از فرماندهان یگان‌های ارتش درسیستان و بلوچستان، کار ارتش جمهوری اسلامی ایران را در دفاع سرزمینی سخت و حساس عنوان کرد و اظهارداشت: با وجود همه دشمنانی که در اطراف مرزهای ایران اسلامی بدنبال ایجاد ناامنی هستند کار ارتش جمهوری اسلامی سخت و حساس است و احساس آرامش و امنیت مردم در کشور نتیجه مجاهدت نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی است.
وی افزود: با وجود همه تعرضات و توطئه‌ها ما با تقدیم هزاران شهید حتی یک وجب از خاک خود را به دشمن ندادیم که چنین چیزی در سایر دوره‌های پادشاهی و شاهنشاهی تا به امروز بی‌سابقه است.
امام جمعه زاهدان خاطرنشان کرد: محصول کار نیروهای نظامی در کل کشور و همه پیشرفت‌ها تاثیر دارد و در همه کارهای خیر کشور نیز شریک هستید.
وی بیان کرد: حساسیت موقعیت ارتش جمهوری اسلامی از موضع گیری‌های دشمنان نسبت به این مجموعه مشخص می‌شود زیرا از ابتدای انقلاب ارتش جمهوری اسلامی آماج حرف و حدیث‌ها، اتهام‌ها و اختلاف‌ها از جانب دشمنان و منافقان بوده که چنین چیزی نشان دهنده عملکرد خوب ارتش بوده که این گونه حساسیت وجود دارد و به دنبال ضربه زدن به آن هستند.
آیت الله محامی ادامه داد: دشمنان برای آسیب زدن به ارتش دست به دست هم دادند و حتی حمله صدام به کشور در زمانی اتفاق افتاد که گمان می‌کردند ارتش ضعیف است و چنین چیزی نشان‌دهنده جایگاه رفیع ارتش در حفظ کشور است.
وی اظهارداشت: باید تمام قوت و اقتدار خود را حفظ کنیم آن هم نه فقط برای این که توانایی مقابله با دشمن را داشته باشیم بلکه به گونه‌ای که دشمن از حمله به ما ترس داشته و جرأت چنین کاری نداشته باشد.
امیر سرتیپ دوم مهدی احمدی افشار فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۸۸ زرهی زاهدان نیز در این نشست گفت: یگان‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان دوشادوش سایر نیروهای مسلح ضمن پاسداشت ارزش‌های والای انقلاب اسلامی آماده مقابله با هر گونه توطئه و خرابکاری دشمنان داخلی و خارجی هستند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن