پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۲۹

طرح نهضت دانشجو معلمان روی میز سازمان سوادآموزی

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

سرپرست سازمان نهضت سوادآموزی خواستار تعیین تکلیف و نظارت بر مراکز یادگیری ومؤسسات برای سال جاری شد و همچنین گفت: طرح‌هایی مانند نهضت دانشجو معلمان که قصد عملیاتی کردن آن را داریم باید به همه همکاران حوزه کارشناسی ارائه شود تا با اخذ نظرات و پیشنهادات آنها بتوانیم شاهد اجرای طرح خوب و بی نقصی باشیم.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، عبدی در سومین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان به جلسه‌ای که با مقام عالی وزارت و همچنین رئیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص راهکارها و پیشنهادات لازم برای جذب بی سوادان و امر سوادآموزی داشتند اشاره کرد و ضمن توضیحاتی مبسوط موارد پیشنهادی را مورد بحث و گفتگو قرار داد.

وی افزود : لازم است طرح‌هایی مانند طرح نهضت دانشجو معلمان که قصد عملیاتی کردن آن را داریم به همه همکاران حوزه کارشناسی ارائه شود تا با اخذ نظرات و پیشنهادات آنها بتوانیم شاهد اجرای طرح خوب و بی نقصی باشیم . همچنین پیگیری انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه فرهنگیان هم در دستور کار قرار گیرد.

سرپرست سازمان نهضت سوادآموزی در ادامه افزود: مکاتبات و پیشنهادات لازم برای ارائه به شورای عالی تا ۱۰ روز آتی آماده شود و همچنین بحث شورای پشتیبانی سوادآموزی در استانها که مورد تأکید مقام عالی وزارت نیز هست بایستی جدی تر گرفته شود. پیشنهاد بنده این است که یک گروه از کارشناسان برای نظارت استانی در شورای برنامه ریزی مناطق تشکیل شود و پس از آموزش و توجیه بتوانند در استانها حضور یافته و نظارت و پیگیری های لازم را دنبال کنند تا با برنامه ریزی بتوانیم کار ” طراحی نقشه تحقق سوادآموزی ” و آمایش فرصت ها و تهدیدها و برنامه‌های ملی و راهکارها را با استفاده از ظرفیت شورای پشتیبانی مصوب و به عملیاتی شدن آن برسیم.

به گزارش  روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، عبدی همچنین در ادامه بیان کرد: استانداران به عنوان رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی استانها می توانند اعلام وظایف برای دستگاههای شریک را ابلاغ کنند، بنابراین جدی گرفتن هماهنگی‌های استانی به ویژه برگزاری متناسب و شایسته شورای پشتیبانی سوادآموزی استانها مد نظر قرار گیرد.

عبدی در ادامه خطاب به معاون امور آموزشی و دفتر برنامه ریزی دوره های سوادآموزی خواستار تعیین تکلیف مراکز یادگیری ومؤسسات برای سال جاری شد و گفت: مراکز فعال و غیر فعال بایستی کاملاً تفکیک و مشخص شود و مراکز به نحو صحیح مورد نظارت قرارگیرند و با توجه به زمان کم لازم است به هر طریق برای ادامه مسیر مراکز یادگیری، برنامه اجرایی کاملاً مشخص ارائه شود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *