پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۳۰

قرآن کتابی جامع و دربرگیرنده همه قوانین و موعظه‌ها

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

همزمان با ماه مبارک رمضان، ماه نزول قرآن کریم  محفل انس با قرآن کریم در بین بانوان اعضای افتخاری کانون فرهنگی بانوی بلوچ  شهرستان نیکشهر  برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی بانوی بلوچ از نیکشهر، مدیر اجرایی کانون فرهنگی بانوی بلوچ نیکشهر ضمن تبریک فرا رسیدن ماه نزول قرآن در ابتدا اظهار داشت: بیان کرامت و شرافت ماه رمضان، به واسطه نزول قرآن مجید است و انس با قرآن دارای آثار و برکات فراوان است و به این فریضه مهم باید توجه شود.

آزیتا چاکرزهی در ادامه بیان داشت: قرآن، کتاب آسمانی و معجزه آخرین سفیر الهی حضرت محمد صلی الله علیه و آله و بزرگ ترین هدیه الهی برای انسان‌ها و گران‌بهاترین میراث پیامبر اکرم (ص)  در میان مسلمانان است. قرآن کتابی جامع و دربرگیرنده همه قوانین، حکمت ها و موعظه‌هایی است که برای هدایت انسان لازم است.

مدیراجرایی کانون فرهنگی زنان بلوچ نیکشهر ضمن برشمردن فضیلت تلاوت قرآن در ماه مبارک رمضان تاکیدکرد: همان گونه که در فصل بهار، عالم طبیعت و انسان، شادابی خاص و حیاتی دوباره پیدا می کند، رمضان نیز بهار قرآن است.

وی در ادامه یادآور شد: دوستداران قرآن در این ماه بیش از پیش به قرآن نزدیک می شوند و با خواندن و یادگیری و فهمیدن معارف آن، به دل هایشان حیات مجددی می بخشند.

چاکرزهی در پایان افزود: برهرانسان عاقلی است که فرصتهای بی‌نظیر این ماه را غنیمت شمرد و برای سفر دشوار و طولانی آخرتش توشه برگیرد و هدف از برگزاری این محفل را تقویت و ترویج فرهنگ قرآن خوانی عنوان نمود.

 

 

 

 

786

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *