پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۱-۳۱

آغاز ساخت ۱۰۰ دستگاه تریلر فوق سنگین در نیروی زمینی ارتش

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

فرمانده مرکز بهینه‌سازی، نوسازی و ساخت قطعات شهید زرهرن نیروی زمینی ارتش از آغاز ساخت ۱۰۰ دستگاه تریلر فوق سنگین در نیروی زمینی ارتش خبر داد.

به گـــزارش پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلـــوچ به نقـــل از ایسنا، امیر سرتیپ دوم غلامحسین سلیمانی صبح امروز (چهارشنبه – ۳۱ فرودین) در آیین رونمایی از تولیدات این مرکز که با حضور فرمانده کل ارتش برگزار شد، اظهار کرد: امروز در سایه اتکا به خودباوری و نوآوری در سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین، شاهد دستاوردهای این نیرو و مرکز زرهرن در به‌روزرسانی و تولید تجهیزات، با نگاه به توانمندی‌های داخل کشور هستیم.

وی افزود: در این ارتباط، مرکز زرهرن تاکنون تعداد ۲۱ دستگاه خودروی فوق سنگین تانک‌بر کیان را بازتولید و تحویل یگان‌ها کرده است و در مرحله دوم نیز تعداد ۳۰ دستگاه تریلر در مراحل مختلف بازتولید از ۳۰ تا ۱۰۰ درصد را دارد که تعداد هفت دستگاه به مرحله ۱۰۰ درصد رسیده است.

سلیمانی تاکید کرد: این مرکز علاوه بر آمادگی لازم جهت تولید و بازتولید ۱۰۰ دستگاه کشنده فوق سنگین و سنگین، کار ساخت ۱۰۰ دستگاه تریلر فوق سنگین را با فراهم آوردن تمام تجهیزات و زیرساخت‌های مورد نیاز شروع کرده تا در یک بازه زمانی یک‌ساله تحویل یگان‌های عملیاتی شود.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *