پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ

۱۴۰۱-۰۲-۰۴

فرماندار شهرستان ایرانشهر؛ هیچ کوتاهی از مسئولان قابل چشم پوشی نیست

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بانوی بلوچ از ایرانشهر؛ در جلسه پیش از ظهر امروز کار گروه تنظیم بازار، فرماندار شهرستان ایرانشهر در ابتدا گفت: برای بهبود وضعیت فعلی بازار با توجه به ماه مبارک رمضان مصوبات قبلی ستاد با جدیت باید پیگیری و اجرایی شوند.

شعبانی با توجه به حجم و قیمت برنج پاکستانی مصرفی در بازار ایرانشهر خاطر نشان کرد: مردم شهرستان از برنج تایلندی که به عنوان کالای تنظیم بازار توزیع می شود استقبال نمی کنند اما برنج پاکستانی که از طریق مرزهای مختلف استان وارد بازار شهرستان می شود به قیمت بالایی به فروش می رسد لذا از ستاد تنظیم بازار استان درخواست داریم زمینه تخصیص بخشی از برنج پاکستانی وارداتی به کشور را به شهرهای استان فراهم بیاورند یا اجازه خرید و واردات برنج از مبادی رسمی به پیله‌وران شهرستان داده شود .

وی در ادامه تصریح کرد: سهمیه گوشت تنظیم بازار ماه مبارک رمضان توسط جهاد پیگیری و در جذب آن تسریع گردد تا بین شهروندان به طور منظم توزیع شود.

فرماندار ایرانشهر تاکید کرد: کالاهای تنظیم بازار و یارانه ای که به صورت خارج از شبکه به فروش می رسد به عنوان کالای قاچاق محسوب و باید از بازار جمع  و ضبط و به قیمت مصوب توزیع گردد و با واحدهای متخلف نیز برخورد قاطع و قانونی شود.

فرماندار ویژه ایرانشهر یادآور شد: علاوه بر گشت های مشترک نظارتی ادارات و ارگان های متولی به طور شبانه روزی و متوالی، از ظرفیت نظارت مردمی و همگانی در جهت کنترل قیمت ها، عدالت توزیعی، سالم سازی بازار و برخورد با متخلفان استفاده شود.

شعبانی با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمت ما هستند و هیچ خدمت و عبادتی بدون رضایت مردم از عملکرد ما به درگاه خداوند پذیرفته نخواهد شد، بیان نمود:  بالاترین پتانسیل و ظرفیت در پیشبرد سیاست های دولت و برقراری عدالت مردم اند لذا باید از اصل طلایی مردم سالاری دینی یعنی اصل نظارت همگانی برای تحقق عدالت و رسیدن حق به حق دار بهره بگیریم. این امر، مسئولیت اجتماعی هر شخص در نظام اجتماعی است.

فرماندار تاکید کرد:  هیچ کوتاهی از مسئولان قابل چشم پوشی نیست و  نباید اجازه دهیم شخص یا صنفی  حقوق مردم را در جهت منافع شخصی و گروهی پایمال کند.

۷۸۶

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
انتهای پیام/

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ، پس از تایید مدیر سایت یا دبیر بخش خبری در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت باشد منتشر نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و اپلیکیشن

راه اندازی فروشگاه اینترنتی

در سریعترین زمان ممکن کسب و کارت رو آنلاین کن